KATILIMCI YORUMLARI

Yorum YapınAd Soyad : Ç…… T……..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Birçok bdt eğitimini inceledikten sonra en doğru kararı vermenin mutluluğu içindeyim. Arama motoruna bdt eğitimi yazınca ilk çıkan isimlerin bile eğitimi ya kayıttan ya da baskalarına tamamlatmaktalar tüm süreci Murad Hocadan öğrenip devam ettirmek büyük bir şans. Üstelik Bdt eğitimine başlayıp bir sonrası için aylarca beklemiyorsunuz. Yalnız bilişsel davranışçı terapiyi değil birçok şeyi öğrenebiliyorsunuz.Eğitim içerisinde ve sonrasında bizlere verilen birçok döküman ve kaynakta oldu. Sadece programı tamamlamak değil sonrasında da bize katkı sağlamak için uğraşan bir akademi. İyi ki burayı tercih etmişim. Kayıt sürecinde her sorumuza özveri ile cevap veren, eğitim sürecinde ve sertifikasyon sürecinde her şeyi mükemmel ve sorunsuz hale getiren akademi kurucusu Cihat Beye de çok teşekkür ederim. Eğitim boyunca çayımızı, kahvemizi, tatlımızı eksik etmediği için de ayrıca teşekkürler:)


Ad Soyad : Al…. BA…….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli eğitim oldu. Aklımdaki sorulara cevap bulduğum ve ihtiyaç halinde iletişim kurabildiğim için Murad hocaya ve Cihat hocaya teşekkür ederim.


Ad Soyad : Ce…….. Y…..

Email : [email protected]

Meslek : Asistan Hekim

Mesaj : Öncelikle Murad hocamıza ve bu organizasyonu tümüyle nezaket, dürüst,öz verili çalışmalarını katan tüm emektarlara teşekkür ederim. Kurs kendi adıma çok verimli geçti. Hocamızın derslerde vaka örneklerini bol tutması,metafor örnekleri ile zihinde kalıcı hale getirmesi süperdi. Aktif katılım ile dersler eğlenceli geçiyor. BDT bence geciktirilip sonradan alınması gereken bir kurs değil, acaba erken mi alıyorum diyenlere benden ilk yılda alınmasında sakınca yoktur tavsiyesidir.


Ad Soyad : B….. Sa……..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimden memnun kaldım, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Pdf paylaşımları da destekleyici oldu.


Ad Soyad : Z……. Ö…… A…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji Öğrencisi

Mesaj : Eğitimi staj yaptığım klinik sayesinde öğrendim, benim gibi psikoloji öğrencisi olan bir arkadaşımla beraber aldık. Bilgi açısından dolu dolu geçen bir eğitimdi ve bir o kadar da keyifliydi. Murad hocanın deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak, meslek hayatıma çok büyük katkısı olacağına eminim. Online olarak katıldım ama hiçbir dezavantajını görmedim. Cihat Bey'in de derste anlatılan materyalleri eş zamanlı olarak bizimle paylaşması, çok iyi organize edilmiş bir eğitim olduğunun göstergesiydi. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ederim ve eğitim almayı düşünen herkese tavsiye ederim.


Ad Soyad : R…… A……..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocamın bilgi ve tecrübelerini mesleki hayatımın içinde uygulamak en birincil hedeflerim arasında olacak. Mesleğe dair yetersizlik ve korku hissimi en aza indirgeyen bir eğitim oldu. Hocamın kurduğu tüm cümlelerin altın değerinde olduğu ve tek tek altının çizilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bana tanıdığınız bu fırsat için çok teşekkür ederim 💐


Ad Soyad : N……. B……. D……

Email : [email protected]

Meslek : Akademisyen

Mesaj : Öncelikle ekibiniz çok profesyonel. Kayıttan itibaren her aşamada ve eğitim oturumlarının hemen öncesi, sırası ve sonrası bizimle paylaşımlar sağlandı. Bu konuda başta Cihad Bey olmak üzere emeği geçenlere teşekkürler. Gerek eğitim prensibi, gerek eğitim süreci, uygulamaları, haberleşme, eğitim materyal paylaşımı ve iletişimlerinizle harika bir eğitim yaşantısıydı. Eğitim tam saatlerine uygun olarak, detaylı ve on-line için bile katılımı aktif tutacak bir şekilde aklımızda en ufak bir soru işareti olmayacak bir biçimde Murad hocam tarafından gerçekleştirildi. Eğitim tekrarı için paylaşım ve materyal paylaşım imkanı sağlanması da çok güzeldi benim için. Yoğun, verimli ve bir o kadar harika geçen bir eğitim süreci olduğu görüşündeyim. Ayrıca bir akademisyen olarak sizden teknik anlamında da fayda gördüm. Emeklerinize tekrar teşekkür ederim.


Ad Soyad : Se…. Ha….. Du…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok keyifli bir eğitimdi. Almış olduğum eğitim bilgileri ve dökümanları meslek hayatımda çok fazla işe yarayacak. Murad Atmaca hocamıza ve Cihat Bey'e çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Nur I……..

Email : İ[email protected]

Meslek : Uzman psikolog

Mesaj : Detaylı bilgi ve ilgi alaka için teşekkür ederim. İnternette kendimce araştırma yaparken denk gelmiştim, hiç pişman değilim. Emeği geçen herkese teşekkürler. Tavsiye ederim. Murad Hocamız bir numaraydı.


Ad Soyad : Gö…… Yü…….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Verimli ve bilgilendirici bir eğitimdi, teşekkür ederim.


Ad Soyad : N….. T……

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı/Psikolog

Mesaj : Çok güzel verimli bir eğitimdi herkese teşekkürler 🍃🌸


Ad Soyad : M……. T…… Ç……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Organizasyondan içeriğin kalitesine kadar her şey çok profesyoneldi. Bana kattıkları için aktif psikoloji akademisi ve profesör Murad atmaca’ ya çok teşekkür ederim


Ad Soyad : Ö…. L….. Ak…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Almış olduğum egitimden çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ediyorum. Çok yararlı, içi dolu, bir çok örnekle anlaşılır bir süreç oldu.


Ad Soyad : H…. Sa……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim. Kayıt süreci, eğitim süreci, teknik süreçler ve kurumsal iletişim mükemmeldi.Sevgili Cihat hocamız ve Murad hocamız ile eğitim tam saatlerine uygun olarak ve detaylı şekilde aklımızda en ufak bir soru işareti olmayacak şekilde akıcı ve verimli anlatıldı. Çok güzel bir eğitim süreci geçirdim.


Ad Soyad : M….. A……

Email : [email protected]

Meslek : Öğrenci

Mesaj : Her şey çok güzeldi , üzerine hiçbir şey eklenemez , herkese çok teşekkürler.


Ad Soyad : Me…… At…….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimini tavsiye üzerine aldıktan sonra alana Murad Hocamın son derece bilgi verici, detaylı ve keyifli anlatımı sayesinde hazır olduğumu düşünüyorum. Kayıt sürecinden eğitimin bitimine kadar olan tüm süreci koordine bir sekilde yürüten Cihat Bey'e ve tabiki akıcı, anlaşılır, detaylı ve kendi deneyimlerini samimi bir sekilde anlatan Murad hocama çok tesekkür ederim. Emeğinize sağlık.


Ad Soyad : Ö….. T….. U…..

Email : [email protected]

Meslek : Akademisyen

Mesaj : Zamanında hiç bir aksama olmadan gerçekleşen bir çok dokümanın paylaşıldığı Murad hoca gibi bir uzmandan almanın keyfi ile dolu dolu geçen bir eğitim sureciydi, teşekkürler


Ad Soyad : S***** N******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok araştırmıştım. Sonunda Murat hocanın verdiği eğitimi seçtim. Doğru karar verdiğim için o kadar mutluyum ki. Tam istediğim bir eğitimdi. Kapsamlı, detaylı, sorularıma cevap ala bildiğim. En önemlisi terapinin nereden başlayıp nerde ve nasıl bitireceğinle ilgili tam bir süreci sistemli olarak görmüş oluyorsun. Organize ile de hiç bir sorun yaşamadık. Herşey güzeldi. Murad hocamıza da, Cihat hocamıza da teşekkürler! Herkese tavsiye edeceğim bir eğitimdir!


Ad Soyad : Ay*** Kam*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimi bir arkadaşımın tavsiyesiyle almaya karar vermiştim ve ben de eğitim almayı düşünenlere tavsiye ederim. Aklımdaki birçok soruya cevap olan, hem teorik hem deneyim paylaşımı ufak uygulamaları da içeren verim aldığım bir eğitimdi. Eğitime online katılsam dahi her soruma cevap alabildim, bu kıymetliydi. Yeni mezun olarak aldığım bu eğitimle birlikte mesleğimi daha donanımlı bir şekilde yapabileceğime inanıyorum. Emeği geçen ve alanında başarılı çalışmalar yürütmüş Murad Atmaca hocamıza ve Cihat Bey'e teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : M……. Y……..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum, kayıt süreci, eğitim süreci, teknik süreçler ve kurumsal iletişim harikaydı. Sevgili Cihat hocamız ve Murad hocamız ile harika bir eğitim gerçekleştirdik, ayrıca Murad hocamızın gerek alan içi gerek alan dışı bilgi ve deneyimlerine de değinmek isterim çünkü bu işi bilen ve oldukça akıcı, anlaşılır ve şeffaf bir şekilde aktaran bir hocadır kendisi. Sevgi ve selamlar 🙏


Ad Soyad : D….. A…..

Email : [email protected]

Meslek : PSİKOLOG

Mesaj : Almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım, her şey için teşekkür ediyorum


Ad Soyad : D…… A…..

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Kayıt sürecinden itibaren Cihat beyin yardımları için çok teşekkür ediyorum. Eğitim tam saatlerine uygun olarak ve detaylı şekilde aklımızda en ufak bir soru işareti olmayacak bir biçimde Murad hocam tarafından anlatıldı. Çok güzel bir eğitim süreci geçirdim. Murad Atmaca hocama çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : N…… S……..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Öncelikle her sorumu ilgiyle cevaplandıran kayıt süreci ve eğitim süresince tüm detaylarla ilgilenen Aktif Psikoloji Akademisine teşekkür ediyorum. Bilgi ve donanımını bizimle paylaşan, sorunsuz bir eğitim süreci sağlayan Murad hocama emekleri için çok teşekkür ederim. Çok verimli geçen bir eğitimi hocamız vaka örnekleriyle de zenginleştirdi. Açıkçası ilk defa bir eğitimin bitmiş olmasına üzülüyorum. Harika geçen bir 3 haftaydı teşekkürler


Ad Soyad : M….. M….. B…… Ç……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Birçok kurum BDT eğitimi veriyor ve seçmekte zorluk çekiyoruz iyi ki böyle bir seçim yapmışım, eğitimin kalitesi oldukça iyiydi, verimli bir süreç geçirdik, Prof. Dr. Murad Atmaca dünya literatürünü de takip eden çok değerli bir akademisyen, eğitim sırasında bir çok örnek paylaşarak öğrenme sürecimizi destekledi ve tüm sorularımızı özenle yanıtladı, ekipte oldukça profesyonel, her şey için teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : E….. G….

Email : [email protected]

Meslek : Öğrenci

Mesaj : Eğitim çok keyifli ve verimliydi. Teşekkür ederim


Ad Soyad : O…… A…..

Email : [email protected]

Meslek : Doktor, Psikiyatri Asistanı

Mesaj : Rafine ve kaliteli bir eğitim oldu, Murad hocamıza sonsuz teşekkürler, ilerde kendisiyle çalışmak dileğiyle. Emeği geçen herkesin eline sağlık.


Ad Soyad : S…….. Ş…….

Email : [email protected]

Meslek : psikolojik danışman

Mesaj : Çok saygı değer Murad Hocama katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.Kendi adıma dolu dolu ve çok verimli bir eğitim süreci geçirdim.Bu eğitimi alacak olan özellikle meslekte yeni ve tecrübesiz arkadaşlarıma şunu söyleyebilirim ki eğitimi tamamladıktan sonra kafanızdan geçen acabaların en az %60’ı dinmiş olacak ve kendinize güvenerek danışmalarınıza başlayacaksınız.En azından benim sürecim bu şekilde gerçekleşiyor olacak ve bundan dolayı çok mutluyum.


Ad Soyad : M….. E….. Ç……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Emekleriniz, ilginiz için çok teşekkürler🌸


Ad Soyad : E…. P…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Merhaba eğitimin içeriği kadar teknik destekler de çok çok hızlı ve özenliydi herkese her şey için çok teşekkür ederim. 2 konu hakkında geri bildirimde bulunmak istiyorum birincisi ara verileceği zaman chat kısmında başlayacağımız saat belirtilse çok güzel olur. Diğeri ise aralarda çalan müzikler daha regüle edici tarzda şeyler olursa çok daha keyifli olur diye düşünüyorum. Sevgiler


Ad Soyad : S….. N…. K…… T…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Çok verimli bir eğitimdi, kayıt sürecinde gayet ilgili karşılandım ve hiçbir problem yaşamadım, sertifika konusunda da bir problem yaşamadım herşey çok güzeldi herşey için teşekkür ederim


Ad Soyad : B…… E….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Hem eğitim süreci hem kayıtlar hem de iletişim süreci gerçekten çok başarılıydı. Kayıt sürecinde ve sonrasında da hiçbir problem yaşamadım. Çok verimliydi, her şey için teşekkürler 🙏🏻


Ad Soyad : E….. B….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Oldukça keyifli ve sistematik ilerleyen bir eğitimdi.


Ad Soyad : S…… G….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel bir eğitim süreciydi. Bilişsel Davranışçı ekolü Murad Atmaca hocamızdan dinlemek ve öğrenmek mesleki açıdan bana çok şey kattı. Aynı zamanda eğitim sürecinin ve teknik arka planın başarılı koordinesi sayesinde hiçbir sıkıntı ile karşılaşılmadı. Herşey için teşekkürler 🙏🏻


Ad Soyad : S…… S……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : İçerik, sunum ve bilgileriyle dolu dolu geçen, verimli bir eğitim süreciydi. Mesleğime katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : F……. K…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Öncelikle Murad Atmaca hocama ve Aktif Psikoloji Akademisine çok teşekkür ederim. Güzel ve oldukça keyifli geçen verimli bir eğitimdi. Eğitim süreci ve organizasyonu oldukça başarılı bir şekilde yapılmıştı. Murad hocamızın sunduğu vakalarla eğitimi desteklemesi de hem teoride anlatılanların daha anlaşılır kılmasını sağladı hem de yapacağımız terapilerde bize oldukça yön gösterdiğini söyleyebilirim. Sonuç olarak bu eğitim sürecinin tümünde emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum.


Ad Soyad : M…… Ö…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Kıymetli hocamızdan çok verimli her dakikası dolu dolu geçen çok güzel bir eğitim aldık. Özellikle hocamızın tecrübelerini görmüş olduğu vakaları bizlerle paylaşması çok güzeldi. Ayrı ayrı her psikolojik sorun için Bdtyi derinleştirerek uygulamaya yönelik bir eğitim gerçekleştirildi. Hem Murad hocaya hemde Aktif Psikoloji’ye bizlere vermiş oldukları eğitim için teşekkür ederim.


Ad Soyad : G……. Ö……

Email : [email protected]

Meslek : Pdr

Mesaj : Öncelikle Aktif Psikoloji’ye çok teşekkür etmek isterim.Her sorum içtenlikle cevaplandı, her türlü kolaylık sağlandı.Hocamızla çok keyifli ve verimli bir eğitim geçirdik.Hocamızın örnekleri ,kendine has anlatım tarzı, vaka örnekleri çok yararlıydı.Her şey için çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Ç….. K……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Beklentilerimin üzerinde, hem mesleki hem de kişisel anlamda çok faydalandığım bir eğitim oldu.Öncelikle, tüm eğitimi kendisi veren, zamanlama ve planlama konusunda gerçekten çok hassas olan değerli hocamız Murad ATMACA'YA özverisi ve tüm donanımını içtenlikle bizimle paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz..Ayrıca şehir dışından katılan bir öğrenci olarak, kayıt sürecinden itibaren konaklama, yol, teknik destek gibi her türlü konuda yardım ve destek sağlayan Cihat Bölükbaşı'na çok teşekkür ediyoruz.. Çok keyifli ve öğretici bir eğitim süreciydi. Aktif Psikoloji Akademisi ile tanışmış olmaktan dolayı şanslı ve mutlu hissediyorum.. Artık bizlerin de dahil olduğu kocaman bir aile olduk.Birlikte başka eğitimlerde tekrar karşılaşmak dileğiyle...


Ad Soyad : D…… K….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Gerek eğitim kayıt süreci gerekse eğitim süreci içerisinde yardım ettikleri için bütün Aktif Psikoloji Akademisine ve verdiği keyifli ve yararlı eğitim ve sıkıntısız bir eğitim süreci için Murad hocam ve yardımcılarına çok teşekkür ederim :)


Ad Soyad : B…… D…….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Arkadaşlarımın önerisi ve sosyal medyadan tanıyıp araştırıp başvurdum ve çok doğru bir karar vermişim diyorum.O kadar keyifli bir eğitim süreci geçirdim ki başta Murad hocamız ve Cihat bey olmak üzere tüm Aktif Psikoloji Akademisi ailesine teşekkür ederim.


Ad Soyad : Ç……. E……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Öncelikle Murad Atmaca hocama ve Aktif Psikoloji Akademisine çok teşekkür ederim. Verimli güzel bir eğitimdi. Zaman kullanımı ve organizasyon gayet başarılıydı. Murad hocama gayet kapsamlı bir eğitim verdiği için tekrardan çok teşekkür ederim. Çünkü kendi kişisel deneyimleri ile eğitimin içeriğini zenginleştirmesi çok dolu dolu bir eğitim alabilmemize olanak sağladı. Bütün emeği geçenlere teşekkür ederim.


Ad Soyad : I….. E…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Ders içerikleri ve hocamızın vaka örnekleri oldukça ayrıntılıydı. Ders anlatım hızı ve temposu 1,5-2 saatlik blok anlatımı sıkıcı olmaktan kurtarıyordu. Paylaşılan materyaller ve ne yapacağımızın doğrudan anlatımı çok iyiydi. Deneyim kazandıkça daha iyi olacağımızı vurgulaması çok motive ediciydi. Emekleriniz için teşekkürler.


Ad Soyad : S…… O…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bu eğitimi aldığım için cok memnunum. Murad Hocanın anlatımı cok akıcı ve kapsayıcıydı. Vakalarla ve hocamızın kendi deneyimleriyle desteklemesini çok faydalı buldum. Aktif Psikoloji Akademisi de bu süreçte çok iyi iletişim sağladığı için ayrıca teşekkür ederim.


Ad Soyad : B…. A….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : 6 günlük süren bu eğitim için özveri ile çalışıp bize bu imkanı sunan başta Aktif Psikoloji Akademisi ve kurucusu Cihat beye, sonrasında bu eğitimi verimli kılan ve emeklerini sonuna kadar karşı tarafa iletebilen Prof Dr Murad Atmaca hocamıza çok teşekkür ederim. Çok verimli ve çok güzel bir 3 haftaydı hersey ıcın cok tesekkurler :)


Ad Soyad : Z…….. T……

Email : [email protected]

Meslek : Aile danışmanı

Mesaj : Çok faydalı,keyifli etkin ve yetkin bir süreçti.Materyal ve bilgi paylaşımı konusunda cömertliğiniz,sağladığınız kolaylıklar için teşekkür ederim.


Ad Soyad : B….. K…

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : BDT eğitimimi alanında oldukça uzman olan Murad hocamdan aldığım için çok mutlu oldum. Gerek konu hakimiyeti gerek vaka analizleri olsun oldukça etkiliydi. BDT eğitimimi almadan önceki araştırmalarımda kendi alanında uzman 3 kişiden biri olması nedeniyle kendisini tercih ettim ve eğitimleri bunun hakkını verdi, çok verimli ve keyifli bir eğitim aldım, kendisine ve ekibine tekrardan çok teşekkür ederim :)


Ad Soyad : E…… M……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok güzel ve verimli bir eğitim süreci geçirdik. Murad hocanın profesyonelliğinin, eğitimin kalitesini açıkça ortaya koyduğunu düşünüyorum. Aktif Psikoloji Akademisi'ne de her konuda sundukları destek için teşekkür ediyorum. 😊


Ad Soyad : Ase….. C……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Arkadaşlarımın tavsiyesi ve sosyal medyadan araştırıp aşırı ilgimi çeken bir modül olmuştu ,aklımdaki tüm soruların yanıtlarına cevap bulabildiğim gerçekten kaliteli ve verimli bir eğitim süreci oldu.Özellikle eğitim süreci boyunca tüm ekip arkadaşları ve hocamız çok kolaylık sağladılar sorularımıza yanıt verip ilgilendiler .Hem Murad hocamıza hem de Aktif Psikoloji ailesine çokça teşekkür ederim.


Ad Soyad : S……. N….. E…….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Dolu dolu ve oldukça verimli bir eğitim süreci gerçekleştirdik. Açıkçası online eğitim almak ile ilgili bazı tereddütlerim vardı. Ancak teknik anlamda o kadar profesyonel bir çalışma gördüm ki çok memnun kaldım. Hem Murad Hocamıza hem de teknik ekipteki arkadaşlara çok teşekkür ederim. İyi ki bu platformu tercih etmişim.


Ad Soyad : Nu…… İ…….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Aktif Psikolojinin düzenlemiş olduğu ve sayın Murad Atmaca hocadan aldığım BDT eğitimi uygulamaların yapıldığı oldukça verimli bir eğitimdi. Ders notları, eğitim süreci ve sertifikasyon oldukça düzenli ve sistemli bir şekilde ilerledi. Oldukça memnun kaldım emekleri için sayın Murad Atmaca’ya ve Aktif Psikoloji Akademisine teşekkür ediyorum


Ad Soyad : D…… M……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : İçeriği çok dolu ve bir o kadarda keyifle geçen bir eğitimdi. Hocamızın sunumları ve detaylı anlatım biçimi ile güzel hafta sonları geçirdik. Hocamıza ve akademi kurucusu Cihat hocamıza da teşekkür ediyorum eğitimimi Aktif Psikoloji Akademisinden aldığım için çok memnunum ve şanslı hissediyorum. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle ☺️


Ad Soyad : N….. Ö……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Öncelikle Murad Atmaca hocama BDT eğitimini bu kadar güzel ve anlaşılır şekilde anlattığı ve ekstra bilgiler verdiği için çok teşekkür ediyorum inanılmaz güzel ve dolu dolu geçen bir eğitimdi. Aktif Psikoloji Akademisine de eğitimden önce ve eğitim süresince her sorumuzu şeffaf bir şekilde yanıtladıkları ve bu eğitime aracı oldukları için çok teşekkür ederim akademiden de eğitimden de çok memnun kaldım :)


Ad Soyad : E….. Ay…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Sn Murad Atmaca hocamızın bilgi birikimi ve keyifli anlatışıyla güzel bir eğitim geçirdik. Etik koşulları gözeterek kendi hayatından ve karşılaştığı vakalardan verdiği örneklerle, sorularımıza ilgili yaklaşımıyla, enerjisiyle bana bundan sonrası için ilham oldu diyebilirim. Kullandığı materyaller, önerdiği kaynaklar ve bizlere sunduğu bilgi birikimi beklentimin çok çok üzerindeydi. Bu sebeple önce kendisine sonrasında bu eğitimi düzenleyen Aktif Psikoloji Akademisi’ne teşekkür ediyorum. Umarım meslek hayatım boyunca aldığım tüm eğitimler bu kalite ve tatmin düzeyinde ilerler.


Ad Soyad : S…… D….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murad Hocanın sunumu, eğitim içeriğinin donanımı ve anlatımı oldukça etkileyiciydi. Deneyimleri, vaka paylaşımlarıyla içerikler oldukça zenginleşti diyebilirim. Eğitim hayatım boyunca unutmayacağım bir süreç oldu. Eğitim boyunca teknik ve sorunlarla uğraşan ekibe, Aktif Psikoloji Akademisi ailesine ve Murad Hocaya teşekkür ediyorum. Bu süreçte birlikte ilerlediğimiz için mutluyum🙏🏻


Ad Soyad : Z……. B….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Yapılan oturumlar ile ilgili, saatlerle ilgili hiçbir sorun yaşamadım. İletişimleri harika bir kurum , Murad Hocamızın anlatımıyla güzel bir eğitim süreci deneyimledim.


Ad Soyad : İ….. Y…..

Email : [email protected]

Meslek : psikolog

Mesaj : BDT eğitimini Murad Atmacadan almak yaptığım en doğru karardı diyebilirim. Engin bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunda bizimle olan ilgi ve alakası çok yüksekti. Her konuda kendimi çok daha bilgili hissetmemi sağladı. Her şey çok anlaşılır şeklindeydi kafamda hiçbir soru işareti kalmadan eğitimimi bitirdiğim için çok mutluyum. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : M…… Y…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat ATMACA Hoca ve Aktif Psikoloji Akademisi'ne bu çok verimli geçen BDT eğitimi için çok teşekkür ederim. Bulunduğumuz ilde yüz yüze yapılmış olması bizim için çok büyük avantaj oldu. Böyle bir eğitimi kaçırmış olsaydım sanırım çok üzülürdüm. Başarılarınızın devamını diliyorum.


Ad Soyad : Du*** Ay*****

Email : [email protected]

Meslek : Klinik psikolog

Mesaj : BDT eğitimimi sayın Murad Atmaca hocamdan aldığım için öncelikle çok şanslıyım. Sunumu oldukça akıcı ve konuya fazlasıyla hakim olması bize çok şey kattı ufkumuzu açtı alanda çalışırken yorum gücümüzü arttırdı ve ve ve alanında dünyada 3 kişiden biri olması itibarıyla bu eğitimi doğru adresten aldığım için ayrıca onur duydum. . Bir eğitim bu kadar içi dolu her bir detayı hakkıyla anlatan hocam sayın Murad Atmaca. Ayrıca ekibi sayın Cihat Bölükbaşı hocamızı da tebrik ederim , eğitimin başından sonuna kadar bizi sabırla dinleyip beklentilerimizi memnuniyetle karşılaması ayrı bir şans . İyi ki aktif psikoloji tebrikler teşekkürler sayın hocalarım. Selamlar saygılar… ✋✋


Ad Soyad : Nil…. K… K…

Email : [email protected]

Meslek : Sos Hiz. Uzm / Aile Danışmanı

Mesaj : Murad hoca çok dolu ve hızlı bir akışla cömert bir eğitim sundu. Nörobiyoloji, Emdr dahil ettiği çok faydalı bir eğitimdi. Psikiyatr kimliği ile daha doyurucu, bilginin merkeziyle bağlantılıydı. Biyolojik boyutları kurdugu bağlantılar bana iyi geldi. Ülkede terapiyi bu şekilde kullanan psikiyatri uzmanlarının olması çok umut verici. Var olasınız Murad hocam 🤗 Aktif Psikoloji Akademisi'ne detaylı düşünülmüş planlaması ve organizasyonda ki hassasiyeti, kolaylığımıza katkısı icin çok teşekkür ederim. Aktif Psikoloji Akademisi


Ad Soyad : Fe…. Ka….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Benim adıma güzel ve keyifli geçen bir eğitim dönemiydi. Hem Aktif Psikoloji Akademisi ekibi hem de hocamız Murad Atmaca gayet ilgililerdi. Bu eğitimi aldığım ve Murad hocanın bilgilerinden ve tecrübelerinden faydalandığım için memnunum.


Ad Soyad : Ce….. Kev…. Kur…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji

Mesaj : BDT eğitimi hakkında araştırma yaparken Aktif Psikoloji Akademisi ile sosyal medyada karşılaştım beklentimi karşılayan bir eğitim süreciydi. Murad Hocamızın anlatımı akıcı, anlaşılır ve oldukça güzeldi. Her şey için teşekkür ederiz.


Ad Soyad : Al….. Er…

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok bilgilendirici, anlaşılır ve istifade ettiğim bir eğitimdi. Aktif Psikoloji Akademisi ve ayrıca Murad Atmaca Hocamıza da çok teşekkür ederim. Her soruyu istisnasız sabırla cevapladığınız ve ilgilendiğiniz için tekrardan teşekkürlerimi sunarım.


Ad Soyad : El…. BU….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Gercekten cok mukemmel bir eğitimdi. Aktif Psikoloji ailesi ile tanismaktan mutluluk duydum. Her aşamada cok yardımcı oldunuz ve online eğitim de hic bir aksaklık yaşanmadı. Öncelikle Murad hocama ve Aktif Psikoloji calisanlarina çok teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek üzere.


Ad Soyad : Mus….. in….

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Çok kaliteli ve doğal bir eğitim süreciydi. Murad bey in diyaloğuna, dakikliğine ve kibarlığına hayran kaldım. Ekipte ki arkadaşlarda çok ilgiliydi. Bu eğitimi almak isteyenlere tereddütsüz öneririm.


Ad Soyad : Fe…. CA….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Yeni mezun ve ilk eğitimim olarak her şey çok güzeldi diyebilirim. Çok verimli ve oldukça yararlı bir süreçti. Hem hocamız hem de teknik ekip her zaman anlayışlı ve destekleyiciydiler. Her şey için çok teşekkürler.


Ad Soyad : Nis…… Az……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok kaliteli bir eğitim süreci oldu. Başta Murad hoca olmak üzere Aktif Psikoloji Akademisi’ne teşekkürlerimi sunarım.


Ad Soyad : Ze…. Er….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Uzun zamandır BDT eğitimi arayışındaydım, karşıma çıkan eğitim duyurusu beni Aktif Psikoloji Akademisi ve Murad Atmaca hocamızla tanıştırdı. İyi ki de tanıştırdı. Eğitim sürecinde ihtiyacımız olan tüm konularda ellerinden geleni yaparak çözüm bulan Aktif Psikoloji Akademisine ve gerek anlatımıyla gerek çok yönlü bilgi paylaşımıyla bu eğitimden alet çantamız dolu ayrılmamızı sağlayan Murad Atmaca hocamıza teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık. Süpervizyon toplantılarında görüşmek üzere.


Ad Soyad : Bat…… Es…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Hayatım boyunca birçok eğitim aldım fakat aldığım eğitimler arasında en detaylısı, en keyiflisi ve en verimlisi bu idi. Sayın hocama ve ondan sonra hocamın ekibine çok teşekkür ederim. Ellerinize emeklerinize sağlık


Ad Soyad : Fa…. N… Ay…

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Öneriyle başladığım bu eğitimden fazlasıyla verim aldığım için oldukça mutluyum. Ben de çevreme güvenle öneriyorum. Hem hocamızın içtenliği hem de kurumun bilgi sağlamakla görevli kişilerinin ilgili tavırları çok rahat hissettiriyor. Hocamızın bilgi birikimini sonuna kadar aktarmaya çalışmasından tutun hem teorik hem uygulamalı derslerimiz çok faydalıydı. Teşekkürler👍


Ad Soyad : Se…. Al….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli, ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hazırlanmış akıcı bir eğitimdi. Murad hocaya ve tüm ekibe teşekkür ederim bir kez daha :)


Ad Soyad : Ce….. Ay….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danisman

Mesaj : Hocam çok kaliteli bir egitimdi. Online cok eğitim aldım bu kadar dolu dolu bir eğitim almamıştım. Hocamıza ve sizlere çok tesekkur ederim


Ad Soyad : Dil….. Kar…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok çok verimli bir eğitimdir. Gerek kayıt döneminde gerekse eğitim sürecinde aklıma takılan her soruya anında cevap aldım. Murad hocamın profesyonelliği, tecrübesi zaten bu eğitime gözüm kapalı güvenerek katılmamın sebebiydi. Çok çok verimliydi emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Şa…… Ay…..

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Mesaj : Merhabalar. Öncelikle böylesine titiz, profesyonelce ve ilk kez kendisinden eğitim aldığım ve çabucak kaynaştığım kıymetli Hocamız Murad Atmaca ile gerçekleştirilen eğitim için çok teşekkürler ediyorum. Murad Hocamızın sade ve samimi anlatım üslubu, bilimsel ifadeleri son derece açık ve anlaşılır kılan konuşma dili muhteşem. İyi ki Hocamdan ve bu kurumdan bu eğitimi aldım.


Ad Soyad : Fu….. Öz…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Her şey çok güzeldi. Ayrıntılı bilgi paylaşımı. Uygulamaya dönük vaka paylaşımı. Bize seans sürecinde iyi bir rehber


Ad Soyad : Roz…. Ya….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim süreci çok verimli, dakik, güzel bir işleyişle tamamlandı. Özellikle teknik destek çok iyiydi emeklerine sağlık çok teşekkür ederim 😊


Ad Soyad : Öz…. Ya…. Ko….

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi. Daha önce de BDT egitimi almıştım ama Murad hocanın anlatımıyla bir çok teknik daha çok yerine oturdu zihnimde. Eğitime online olarak katıldım ve teknik hiç bir sorun yaşamadım. Murad hocaya ve Cihat hocaya teşekkürler, başka eğitimlerde görüşmek üzere:)


Ad Soyad : Öz….. Ka…..

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Güzel bir eğitim süreciydi. Emeği geçenlere teşekkür ederim


Ad Soyad : Ay….. Bar……

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok yararlı bir eğitimdi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim


Ad Soyad : Rümeysa ÖNCEL

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok sağlıklı bir süreçte ilgili, sorun çözme odaklı, özverili bir ekiple çok verimli bir eğitim geçirdik. Sertifikalarımız aynı hafta elimizdeydi. Çok doğru bir tercih yapmışım. Kesinlikle etrafımdaki herkese tavsiye edeceğim. İyi ki Murad hocayı ve Aktif Psikoloji Akademisi'ni tanıdım.


Ad Soyad : Ay**** Has******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bazı sağlık sorunlarımdan dolayı eğitimimi ertelemek zorunda kaldım. Kurumla iletişime geçtim ve bu konuda bana çok yardımcı oldular. Murad hoca, yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile her alanda bizleri bilgilendirdi. Söylediği her şeyi ilgiyle dinledim. Sizden BDT eğitimi aldığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum .Aktif psikoloji ailesiyle tanışmak keyifli deneyimlerden biriydi. Bize verilen notlar detaylı ve özenle hazırlanmıştı. Sorduğumuz her soruyu detaylı bir şekilde yanıtladı. Son olarak eğitimde en beğendiğim yönlerden biri de Murad hoca ile pratik çalıştığımız kısımlar oldu. Herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : İp**** Yu*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Sözlerime bitmesini hiç istemediğim bir eğitim olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. İlk Hafta online katıldığım eğitimi diğer modüller için yüz yüze katılım sağlayarak tamamladım. Her iki şekilde de çok verimli olduğunu düşünüyorum. Murad Hocamızın bilgi birikimi ve bu bilgi birikimini bizimle paylaşırken oluşturduğu samimi havayı yüz yüze de deneyimleme fırsatı bulmaktan ayrıca mutluluk duydum. Kendisine ve Aktif Psikoloji Akademisi ailesine böyle güzel ve dolu dolu bir eğitim ortamı oluşturdukları için çok teşekkür ederim.🍀


Ad Soyad : Nar****** İsm*******

Email : [email protected]

Meslek : Klinik psikolog

Mesaj : Çok beyendim.Murat hocama sonsuz teşekkürler.


Ad Soyad : Ga**** Khi******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Merhaba. Eğitime Azerbaycan'dan katıldım. Çok kaliteli bir eğitimdi, Murat Atmacaya teşekkür etmek istiyorum. Emek serf eden diyer her kese de ayrıca teşekkürler. Çok hoşuma gitdi. Verimli bir eğitim oldu. Yeni bilgiler keşf etdim. Çok şey öyrendim.


Ad Soyad : Ham***** Dur*****

Email : [email protected]

Meslek : Klinik psikolog

Mesaj : Kayıt süreci, eğitim süreci, teknik süreçler, sertifikasyon süreci, kurumsal süreçler hiç sekteye uğramadan zamanında ve yolunda gitti. Değerli hocam Murad Atmaca ve Cihat Beye katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir eğitim oldu benim için.


Ad Soyad : Sev***** Çek******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Kayıt sürecinden son ana kadar her konuda çok profesyonel ilerledi,şu kısım şöyle olsa daha iyi olurdu diyebileceğim en ufak bir şey olmadı,çok içime sinen bir eğitimdi. Murad hocayı,deneyimlerini,anlatımını dinlemek çok keyifliydi,harika bir eğitim oldu tekrar çok teşekkürler 🙏🏻


Ad Soyad : İla***** Kes******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocamın anlatımı ve bilgi birikimini akıcı bir şekilde aktarabilmesi eğitiminden alabileceğim en iyi verimi alabilmemi sağladı. :) bu bilgilerden yararlanabilme fırsatı bulmak çok değerliydi. Hocamıza ve Aktif psikoloji ailesine emekleri için çok teşekkür ederim. 🙏🏼


Ad Soyad : El**** Me****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Gerek eğitim gerek kayıt sürecinde ne kadar sorum varsa hiçbirini cevapsız bırakmayan Aktif Psikoloji Akademisine çok teşekkür ediyorum. Ben bir online katılımcı olarak eğitimi çok efektif buldum. Eğitim süreci interaktif ilerleyerek bizlere birçok akılda kalıcı katkıda bulundu. Hocamızın anlatımı ile beraber çok verimli bir süreç geçirdim. Hem hocamıza hem Aktif Psikoloji Akademisine teşekkürlerimi sunuyorum.


Ad Soyad : Fa**** Kap**** Ba****

Email : [email protected]

Meslek : Psikiyatrist

Mesaj : Çok faydalı bir eğtimdi. Tüm ekibe çok teşekkür ederim .


Ad Soyad : Hat***** Se******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Her yönüyle çok profesyonel bir ekip, kayıt aşamasından tamamlanma aşamasına kadar ulaşılabilir ve çözüm odaklı olmaları verimli bir süreç geçirmemi sağladı. Murad hocanın deneyimi verimi çok farklı bir noktaya taşıyor zaten. Bir daha olsa yine buradan alırdım dediğim bir eğitim oldu. Her şey için emeği geçen herkese çokça teşekkürler.


Ad Soyad : Ayşe ışıkcı

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bu eğitimi almayı çok istiyordum nasip 19 gruba katılmakmış. Hem ön kayıtta hem eğitim esnasında aktif psikoloji ailesi bana çok yardımcı oldu. Eğitimi verem hocamızın dersi çok detaylı ve akıcı anlatması çok hoşuma gitti açıkçası. Bize verilen notlar hem çok ayrıntılı hemde çok anlaşılırdı. Açıkcası herşey için çok teşekkür ederim aktif psikoloji ailesine. Artık bende bu ailenin bir parçasıyım bunun içinde ayrı mutluyum.


Ad Soyad : De**** Bağ*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitime çevrimiçi olarak katıldım. Murat Bey eğitim süresince bize katılımcı olduğumuzu hissetirecek şekilde bizimle etkileşimde bulundu, örneğin sorularımızın cevaplanmasından, örnek vakaların seslendirilmesine, eğitim sonu kazanım ölçümlerine kadar mümkün olan şekilde bizi eğitim sürecine dahil etti. Ayrıca gerekli eğitim materyallerinin eksiksiz ve kısa sürede gönderilmesi gerçekleşmesi beni çok mutlu etti. Bilgi paylaşımına ve öğretmeye bu kadar açık olan Murat Bey’e ve işleyişte sorun yaşatmayan Cihat Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle Aktif Psikoloji Akademisi’ni eğitim ve işleyiş yeterliliği açısından tavsiye ederim.


Ad Soyad : De**** Ba*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitime çevrimiçi olarak katıldım. Murat Bey eğitim süresince bize katılımcı olduğumuzu hissetirecek şekilde bizimle etkileşimde bulundu, örneğin sorularımızın cevaplanmasından, örnek vakaların seslendirilmesine, eğitim sonu kazanım ölçümlerine kadar mümkün olan şekilde bizi eğitim sürecine dahil etti. Ayrıca gerekli eğitim materyallerinin eksiksiz ve kısa sürede gönderilmesi gerçekleşmesi beni çok mutlu etti. Bilgi paylaşımına ve öğretmeye bu kadar açık olan Murat Bey’e ve işleyişte sorun yaşatmayan Cihat Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle Aktif Psikoloji Akademisi’ni eğitim ve işleyiş yeterliliği açısından tavsiye ederim.


Ad Soyad : Ne**** Uz*****

Email : [email protected]

Meslek : Clinic Psikolog

Mesaj : Faydalı bir eğitim oldu. Ancak ben şahsen hep bardağın boş tarafını görüp onu doldurmaya çalışan biri olduğum için eğitimin çok hızlı geçtiğini ve yeterince soru cevap bölümü yapılmadığını düşünüyorum. En sondaki quiz yerine soru-cevap bölümü olabilirdi. Ancak, genel olarak güzeldi ve epey faydalandım. Murat hocaya teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Ay*** Işı*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bu eğitimi almayı çok istiyordum nasip 19 gruba katılmakmış. Hem ön kayıtta hem eğitim esnasında aktif psikoloji ailesi bana çok yardımcı oldu. Eğitimi verem hocamızın dersi çok detaylı ve akıcı anlatması çok hoşuma gitti açıkçası. Bize verilen notlar hem çok ayrıntılı hemde çok anlaşılırdı. Açıkcası herşey için çok teşekkür ederim aktif psikoloji ailesine. Artık bende bu ailenin bir parçasıyım bunun içinde ayrı mutluyum.


Ad Soyad : Ha*** Als****** Pa****

Email : [email protected]

Meslek : Aile danışman

Mesaj : Başta Murat hoca olmak üzere bütün ekip özverili ve ilgili çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Yad***** Kıl******

Email : [email protected]

Meslek : Aile Danışmanı

Mesaj : Anlayışlı ,sorulara özenle cevap veren zaten tecrübesi ve kalitesi tartışılmaz Murat hocamızın eğitimi bana çok şey kattı .Çok verimli ve güzeldi.Bizi bir araya getiren aktif psikoloji ailesine teşekkürlerimi sunuyorum...Aktif psikolojinin inşallah supervizyon eğitimlerine katılmakta nasip olur.


Ad Soyad : Se***** Sü******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim sürecinde ve eğitim öncesi süreçte ekip çok anlayışlı davrandı her konuda çok yardımcı oldular. Meslek hayatım için çok verimli bir eğitimdi başta hocamıza ve süreçle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Ma***** Te**** Or****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Kayıt sürecinden eğitim sonuna kadar hiç bir sorun yaşamadığım bir süreçti. Cihat bey her sorumuza içtenlikle yanıt verip her sorunumuzu çözdü, hocamız Murad beyin eşsiz deneyimlerinden faydalanmak da ayrı bir keyifti. Benim için BDT adına gerçek doyuma ulaştığım ve iyi ki Aktif Psikoloji Akademisi’nden aldım bu eğitimi dediğim bir süreç oldu. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Esin Erek

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimi online olarak alacağım için öncelikle biraz kafam karışıktı ama teknik olarak hiçbir sorun yaşanmadı ve Murad hoca’nın bilgi ve tecrübelerini paylaştığı verimli geçen bir eğitim oldu. Hem Murad hocaya hem de Aktif Psikoloji Akademisi’ne teşekkürler.


Ad Soyad : Ay*** Ta*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Aktif psikoloji akademisine tüm aşamalarda sorunsuz organizasyon için çok teşekkür ediyorum.Yararlanacağımız,kapsamlı ve keyifli bir BDT eğitimi oldu.Prof.Dr.Murat Atmaca çok teşekkür ederim💐🙏🏻


Ad Soyad : Se**** Öz*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Çalışma teorik ve uygulamalı olarak uygulandığı için daha kalıcı öğrenmelerin oluştuğunu düşünüyorum. Hocamızın anlatımı güzeldi tesekkur ederim


Ad Soyad : ad** men***

Email : [email protected]

Meslek : uzman psikolojik danışman

Mesaj : Eğitim süreci ve bu sürece giden yol gayet profesyonel yönetildi. Ben memnun kaldım ve herkese rahatlıkla tavsiye ederim.


Ad Soyad : Nil****** Kır*******

Email : [email protected]

Meslek : Akademisyen

Mesaj : Oldukça verimli ve güzel bir eğitim süreciydi. Murat hocanın vakalarla ve püf noktalarıyla her bir konuya değinmesi bu eğitimin kalitesinin ne kadar iyi olduğunu gösterdi. Teknik anlamda çok az sorun yaşandı ve her türlü soru kısa sürede hocamız tarafından deneyim ve titizlikle cevaplandı. Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim 😊


Ad Soyad : A**** Çal****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimin çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Hoca bütün sorular samimi ve içten bir şekilde cevap verdi, kendi örneklerini ve başka kaynaklardan örneklerle eğitimi somutlaştırdı. Çok teşekkür ediyorum


Ad Soyad : Me***** Fer********

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Sayın Murad hocayı arkadaşım aracılığıyla tanıdım ve eğitimine kayıt oldum. Şubat eğitimini kaçırmıştım ve çok üzülmüştüm fakat Mayıs ayı katılımında çok değerli arkadaşlarım oldu. Aldığımız teorik bilgilerden interaktif uygulamalara kadar oldukça kapsamlı ve verimli bir eğitimdi. Murad hocama engin bilgilerini bize sunduğu için, Aktif Psikoloji Akademisi'ne emekleri ve ilgisi için teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Fa**** Mel**** Er*****

Email : [email protected]

Meslek : Hemşire

Mesaj : Teknik destek anlamında ne zaman ihtiyaç duyduğumda geri dönüş sağlandı. Eğitim kayıtlarının alması ve materyallerin paylaşılması daha sonrası tekrar yapılması için çok iyi oldu. Ses kayıtları teorinin oturması ve somutlaşması açısından iyiydi. Murat Hocanın deneyim paylaşımları da çok keyifliydi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Mus****** Ha**** Gu****

Email : [email protected]

Meslek : Ogrenci

Mesaj : Oldukca verimli bir egitim oldu. Egitim iceriginin kalitesinin yani sira organizasyon acisindan da oldukca profesyoneldi. E-learning ortaminda bu kalitenin muhafaza edilebilmesini hem Prof. Dr. Murad Atmaca'nin hem Aktif Psikoloji Akademisi'nin basarisi olarak yorumluyorum. Bu egitimin meslek hayatim icin onemli bir adim oldugunu dusunuyorum


Ad Soyad : De**** Du**** Şa*****

Email : [email protected]

Meslek : Uzman psikiyatri doktoru

Mesaj : Güzel ve verimli bir eğitimdi. Memnun kaldığım bir eğitim oldu. Emek veren herkese teşekkürler


Ad Soyad : Bü**** At****

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji (4. sınıf) Öğrencisi

Mesaj : Psikoloji son sınıf öğrencisiyim ve bu yolculukta bu eğitimi almak en önemli duraklarım arasında. Sadece bir eğitimden ibaret değildi, yaşama dair heybeme pek çok şey kattığım verimli bir programdı. Murat Hocamızın, , tecrübelerini aktarırken olan samimiyeti ise kelimelerle ifade edilemeyecek kadar özel. Online şekilde almama rağmen sorularıma hızlı yanıt alma gibi özenli ilgilenme sayesinde interaktif bir şekilde yürütüldü eğitim süreci ve ben oradaymış gibi hissettim. İçerik, materyaller hızlı bir şekilde ulaştı ve bu da öğrenme sürecimi pekiştirdi. Eğitimde emeği geçen herkese gönül dolusu teşekkür ediyorum


Ad Soyad : Hur*** Uzu********

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji (4. sınıf) Öğrencisi

Mesaj : Eğitime henüz katılamadım. 3 ay öncesinden eğitim için ön kayıt ücretini yatırarak başvuru yaptım. Ancak eğitim dönemi geldiğinde benim tarafımdan uygun şartlar oluşmadığı için eğitimi ertelemek zorunda kaldım. Bu konuda bütün ekibin anlayışına, her iletişim kurma girişiminde hemen cevap almam ve önkayıt ücretinin iadesi noktasında da kendileri IBAN nomu isteyerek çok hızlı bir şekilde işlemimi yaptılar. Henüz eğitim almasamda şimdiye kadar olan süreç beni doğru yerde olduğum noktasında tatmin etti. Aktiif Psikoloji ailesine teşekkür ederim.


Ad Soyad : Umu* Yıl***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Buradaki yorumlara bakarak kayıt yaptım. Maalesef kişisel ve maddi sebepler yüzünden katılamadım ve iptal etmek zorunda kaldım. İptal talebimi ilettiğimde yatırdığım ücret 10 dk da iade oldu. Ve kaydım silindi diğer kurumların aksine bu yaklaşım bile eğitim almaya değer güvenilir bir kurum olduğunu gösteriyor. Geçmişte bu konuda çok sıkıntı yaşadığım için bu süreci paylaşmak istedim. İnşallah en kısa sürede tekrardan kayıt yapacağım.


Ad Soyad : ZEY*** MUT**

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Benim için verimli ve keyifli bir eğitim süreci oldu. Murat Hocanın, uzun yıllara dayanan tecrübesini ve bilgisini bize aktarırken ki sabrına, sakinliğine, detaylı vaka örnekleriyle ve bizleri sürekli eğitimin içinde tutmayı sağlayan özverili çabasına çok teşekkür ederim. Eğitimin içerik ve materyal paylaşımı konusunda kapsamlı olarak hazırlanması, benim açımdan süreci ve takibimi çok kolaylaştırdı. Ayrıca eğitim boyunca bizi yönlendiren, takıldığım yerlerde sabırla dinleyen ve bilgilendiren Cihat hocama da emekleri için çok teşekkür ediyorum. Umarım bir başka konuda yeniden eğitim alabilme şansım olur. Kolaylıklar diliyorum


Ad Soyad : Eli* Gül** Ero*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bir o kadar keyifli bir o kadar da verimli bir eğitim oldu benim için.. Murad hocanın hem konu anlatımında verdiği detaylar hem paylaştığı örnek vakalar uzun bir mesleki deneyimin göstergesi olmalı ki Türkiye'de BDT eğitiminin alınacağını ender isimlerden birinin hocamız olduğunu düşündüm eğitim sonunda.. Süpervizyonu da tartışmasız Aktif Psikoloji Akademisi desteğiyle yine Murad hocayla tamamlamak isterim..


Ad Soyad : Esr* GÜN****

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Verimli güzel bir egitim süreci oldu. Murat hocanın özverili ve sabırlı tutumu için cok teşekkür ederim. Kendi klinik tecrubelerini aktarması ve geri bildirime açık olması oldukça iyiydi


Ad Soyad : Yon** Çok*******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitim oldukça verimli ve keyifli geçti. Sistemli ve planlı oluşu, Aktif psikolojinin özenini, ilgisini eğitim süresince hissettim. Murad hocamızın enerjisi ve bilgi aktarımı eğitimin daha akıcı, anlaşılır olmasını sağladı.


Ad Soyad : Sen* Nur Bay**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bittiğine üzüldüğüm çok faydalı bir eğitim oldu. Her sorumuzla tek tek ilgilenip bizimle engin bilgilerini paylaşan Murat hocamızla, eğitim sürecinin başından sonuna kadar bize yardımcı olup yönlendiren Cihat hocamıza çok teşekkürler. Tekrar buluşmak ümidiyle..


Ad Soyad : Bet** Yük*** ÇAV******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Egitim hibrit modundaydi ve acikcasi acaba uzaktan katilmak benim icin dezavantaj olur mu diye aklimda soru isaretleri vardi, sunu soyleyebilirim, egitim onlinedakileri hic bir sekilde ihmal etmeden ilerledi. Murad hoca butun sorulara (bazen en basit sorulara bile) es gecmeden cevapladi egitim suresince. Anlatimi anlasilir ve akici. Egitimi hep canli tutmaya calisti. Egitimin moderatorlugunu yapan Cihad hoca da herhangi bir problem yasarsaniz hemen cozme odakli bir yaklasimi var.Genel olarak memnun kaldim ve BDT gibi kapsamli bir egitim almak isteyen meslektaslarima tavsiye ederim.


Ad Soyad : Fey*** Yıl***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim süreci boyunca bizi yönlendiren, bilgilendiren Sayın Cihat hocama ;engin bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan ve her sorduğumuz soruya ilgi ile cevap veren Sayın Murad Hocama sonsuz teşekkürler. Teşekkürler Aktif Psikoloji Akademisi .


Ad Soyad : Cey** Öze*

Email : [email protected]

Meslek : Aile danışmanı

Mesaj : Hem yüzyüze katıldığım ilk eğitim olması, hem alanımda aldığım ilk eğitim olması ve de Murad hocamızdan almış olmanın verdiği güven paha biçilemez. Eğitim oldukça verimliydi, tahmin ettiğimden de fazla bilgilerle doldurdum heybemi. Hem Cihat hocama bu eğitime vesile olduğu için Hem Murad hocama bu süreçte bizim yanımızda oldukları için çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Lal* Un** Gür**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Öncelikle eğitimi online olarak alacağım için bazı kaygılarım vardı. Fakat süreç teknik açıdan o kadar güzel oluşturulmuştu ki hiçbir sorun yaşanmadı. Teorik ve uygulamaya dönük birçok faydalı bilgiler edindim. Murad hocanın sabrına ve ilgisine çok teşekkür ediyorum. Her türlü sorumuzu dikkatle ve içtenlikle cevaplayarak faydalı bir süreç tamamlamamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim . Aktif Psikoloji ailesine planlı programlı ve güzel bir eğitimle bizleri buluşturdukları için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Fat** Gül SEV****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : BDT konusunda ülkemizde duayen hocalardan biri olduğunu bildiğim Murad Atmaca hocamın eğitimine katıldım ve genel olarak bütün süreçten çok memnun kaldım. Eğitimin çok kapsamlı hazırlanmış olması, her konu üzerine vaka örneklerinin ve deneyimlerin paylaşılması benim için çok verimli olmasını sağladı. Emekleri geçen başta Murad hoca olmak üzere Aktif Psikoloji Akademi ailesine teşekkür ederim.


Ad Soyad : Nes***** Kon**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi. Online katılmama rağmen oldukça interaktif, sanki yüz yüze eğitim alıyormuşum gibi hissettiren, Murad Hocamızın derin bilgi ve deneyimlerini paylaştığı, sorularımıza anında cevap alabildiğimiz, dolu dolu geçen bir eğitimdi. Vaka örnekleri, ses kayıtları ve paylaşılan materyaller sayesinde birçok şey öğrendim. Bizden bilgi ve birikimlerini esirgemeyen Murad Hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkürler. Emeklerinize sağlık.


Ad Soyad : Sun* Gol***

Email : [email protected]

Meslek : Aile danışmanı

Mesaj : Yüzyüze katıldığım bu eğitimde ,çok değerli Murad hocamızdan aldığım eğitimden dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bize aktardığı bilgileri ve mesleki deneyimleri,hayatıma çok şey kattığına inanıyorum. Aktif psikolojiye ve Murad Hocaya çok teşekkür ediyorum, emeklerinize sağlık


Ad Soyad : Ece* Müe****

Email : [email protected]

Meslek : Akademisyen

Mesaj : Eğitim çok verimli geçti. Çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Fat** Bet** Sağ***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Her anlamda dolu dolu bir eğitimdi. Enerjisi hiç bitmedi Murat Hocanın. Ders içeriği örnek vakalar, vaka kayıtlarıyla ve ders materyalleriyle daha da kalıcı hale getirildi. Her şey için teşekkürler.


Ad Soyad : Bet** Top*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimi online aldım. Eğitim sürecinde aktif dahil ettiği uygulamalarla eğitimden en verimli şekilde faydalanmamızı sağlayan Murad hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkürler.


Ad Soyad : Ziş** Esm* Yıl***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Harika bir eğitimdi, online olarak aldım ve aşırı memnun kaldım, Murad hocam tüm sorularımızı titizlikle cevapladı hiçbir aksaklık olmadı. Başta Murad hocamın ve tüm ekibin emeğine sağlık, teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Fat** erd**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Benim için çok iyi bir eğitim süreci oldu ,BDT eğitimi almak isteyenlere gönül rahatlığıyla öneriyorum .Başta murat hocaya , cihat hocaya ve emeği geçen aktif psikoloji ailesine teşekkür ederiyorum 🙏🙏🙏


Ad Soyad : Lem** Ali****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok verimli, zevkli bir eğitimdi, yüz yüze katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. İlgi ve alakası için Cihat hocaya, bilgi ve deneyimleri için Murat hocaya sonsuz teşekkürler


Ad Soyad : Duy** Sar*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji

Mesaj : Çok keyifli ve verimli bir eğitim oldu. Murad hocamın kendi deneyimleri ile harmanlandığı bir eğitimdi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Bel*** Şim***

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Hemşire-Psikiyatri Hemşireliği Doktora Öğrencisi

Mesaj : Sayın Murat hocama ve Aktif Psikoloji Akademisi ekibine çok teşekkür ederim. İçerik dopdoluydu, online katılmama rağmen hem teknik açıdan hiç problem yaşamadım hem de Murat hocamın anlatımıyla konuları dinlerken dikkatim dağılmadan takip ettim. Bu eğitim için yaptığım araştırmalara değdi, tekrar teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Zey*** Sak****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Ayırdığımız zaman eğitim için bir süreçtir. İletişim kurduklarımız ise o sürecin tamamlayıcısıdır. Bu süreci keyifle tamamlama imkanı sağlayıp, Murad hocamızla tanışma fırsatı sunan Cihat hocama çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık. Sevgiyle kalın.


Ad Soyad : GÖK** TÜR*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitime yüz yüze olarak katıldım ve bu güzel eğitimde murat hocanın derin bilgilerinden ve meslek tecrübelerinden yararlanabildiğim için şanslıyım ve bu şansı bana verdiği için aktif psikolojiye ayrıca teşekkür ederim sunduğunuz eğitim her açıdan çok güzeldi.


Ad Soyad : Özl** MAM******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli, her sorunun cevaplandigi, online grubu da yüz yuze eğitimin içinde tutan çok zevkli bir egitimdi. Murad hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Has** Kan*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : BDT eğitimi almamda Murad Hocanın alandaki başarısı etkili oldu. Ancak önce eğitim başvuru aşamasında ve sürecinde yardımını esirgemeyen Cihat Hocaya teşekkür ederim. Bir insanda hiç sinir olmaz mı bir insan hiç offf demez mi! Psikolog için rol model demek abartı olmaz. Eğitimde Murad Hoca eğitimde soruları içten yanıtladı ve interaktif geçmesini sağladı. Alana hakimiyetiyle eğitimden yüksek düzeyde faydalandım. Her ikisiyle yüz yüze tanışmayı çok isterim. Sevgiler.


Ad Soyad : Esr* Göç**

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Online olduğu için soru işaretleriyle başladığım eğitim hocamızın bilgisi, tecrübesi ve ilgisiyle beraber çok verimli geçti. Hocamıza ve aktif psikoloji Akedemisi ekibine çok teşekkür ederiz.


Ad Soyad : Büş** Akç****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murad hocanın engin ve sınırsız tecrübesiyle aktardığı çok kıymetli bilgileri ve deneyimleri farklı bakış açıları kazandırdı. Bu keyifli ve son derece verimli eğitim için Murad hocama ve ilgisi alakası için de Cihat beye çok teşekkür ederim. İyi ki bu eğitimi Murad hocadan almışım diyorum kendime ve meslektaşlarıma. Teşekkürler aktif psikoloji ekibi 🙏


Ad Soyad : Esr* Yil***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli ve öğretici bir eğitim oldu. Hocamızın değerli bilgileri için çok teşekkür ederim : )


Ad Soyad : Nis* Nur Kul*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli bir eğitimdi .Yine eğitim alacak olursam tercih edeceğim bir hocam oldu Murat Hoca .


Ad Soyad : Mük**** CAN***** BOZ****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok verimli bir eğitimi, her anı dolu dolu geçti. Eğitim görevlisi Murad Atmaca'nın hem kuramsal hem örnek vaka paylaşımları BDT kavranamızda çok etkili oldu. Çok teşekkür ederiz. Ayrıca Aktif Psikoliye de başarılı organizasyonları için teşekkürler, sorunsuz bir eğitim süreci geçirmemiz sağladıkları için. Emeklerineze sağlık.


Ad Soyad : Tuğ** Nur Toz****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Uzun araştırmalar sonucunda almaya karar verdiğim bir eğitimdi. Murad Hoca ve ekibi tüm beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Oldukça verimli geçen bu eğitim için çok teşekkür ederim ☺️


Ad Soyad : İcl** Evr**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Keyifli ve verimli geçen bir eğitimdi. Murad hocamızın bilgisi ve deneyimlerinden faydalanmak çok çok kıymetliydi. Bunun yanısıra ilgisi ve güleryüzü motive ediciydi. Eğitim öncesinde ve eğitim sırasında ilgisi ve emekleri için Cihat beye de ayrıca teşekkür ediyorum


Ad Soyad : Ira** Nov******

Email : [email protected]

Meslek : Klinik psikoloq

Mesaj : 6modulden ibaret olan egitim surecinde fazlasiyla sey ogrendigimi soyleye bilirem. Murad hocanin verdigi bilgiler, anlatdigi vakalar daha iyi anlamama, kendimin de vakalarla gorusme surecimde uygulamama cok yardimci olucak. Bunun icin coook tesekkur ederim. Degerli hocama ve ekipine. Yeniden gorusmek uzere


Ad Soyad : Met* GÜN***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitime online katıldım. Çok verimli bir eğitim oldu benim için. Murat hoca ve Aktif psikoloji akademisi ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.


Ad Soyad : Mer** Aky*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Eğitim süreci etkin ve verimliydi. Süreçte ele alınan konular ve bu konular üzerinden yapılan bdt çalışmalarının sunulmuş olması kalıcı öğrenmeler sağladı. Murat hocaya ve aktif psikolojiye bu süreçte verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ederim.


Ad Soyad : İre* Asl**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli bir eğitimdi. Emeğiniz için teşekkürler.


Ad Soyad : Mer** Çel**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Hayatımda aldığım en verimli eğitimlerden biriydi.Hem online olarak hem de yüz yüze birebir katkısı olduğuna inanıyorum. Murat hoca kesinlikle bilişsel davranışçı terapi eğitimini hiç düşünmeden alacağımız bir hoca. Aktif psikoloji ekibine teşekkürler.🎉🐣


Ad Soyad : Mah**** Dav*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli,online olmasına rağmen gayet interaktif bir şekilde geçen, notlarla,seans örnekleriyle zengin bir eğitim oldu👍🏻.BDT eğitimini bu konuda ismini duyurmuş Murat hocadan almak çok büyük bir şans.Aktif Psikoloji ekibine ve değerli Murat hocaya teşekkür ederim.☺️


Ad Soyad : Ber** Kac**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Hem çok faydalı hem çok keyifli bir eğitim geçirdik. Murad Hocanın bilgisinin tecrübesinin yanında aynı zamanda ilgi alakası ve güler yüzlülüğü sayesinde çok verimli bir eğitim süreciydi. Murad Hocaya da aynı zamanda her an ulaşabildiğimiz bize yardımcı olan Cihat Beye de emekleri için teşekkürler.


Ad Soyad : Rum**** Nur Yaş**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok kıymetli ve verim aldığım bir eğitim oldu. Eğitimde öğrendiklerimiz kimi zaman beni şaşırttı. Aktif psikoloji akademisinin ilgisi ve Murad hocamızın bilgisi ve desteklerine çok teşekkür ederim☺️


Ad Soyad : Sez** Akı*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Uzun süredir kendim adıma attığım en iyi adımlardan biriydi bu eğitime katılmak. Benim için çok verimli ve doyum aldığım bir eğitim süreci oldu. Murad Hocamı tekrar dinleme fırsatını elde etmeyi heyecanla bekliyor olacağım. Bizi eğitimle buluşturan ve her aşamada profesyonel ve sıcak bir şekilde destek olan eğitim ekibine de ayrıca teşekkür ederim.


Ad Soyad : Bey** Çab**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Eğitime online katılmama rağmen oradaymış gibi etkin bir anlatımın içerisinde bulundum. Murad Hoca, gayet açık ve net şekilde bilgilerini paylaştı. Cihat Bey'e de desteğinden dolayı çok teşekkürler...


Ad Soyad : Leyla

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat Hocanın eğitimine yine katılacağım. Superdi


Ad Soyad : Ayt** Qas*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Merhabalar Murad Atmaca hocamızın ilk egitimidir ki katılıyorum, doğrusunu söylemek gerekirse ilk modülün slide' ını Google'dan rahatlıkla elde ettiğim için çok üzülmüştüm. Herkesin elde edebildiği bir eğitim için mi para ve zaman harcıyoruz demiştim. Yalnız bu bir tek ilk modül için gecerliymiş. Zaten hocamızı eğitime katılmadan önce araştırmıştım ve bu işin ehli kişilerden biri olduğunun farkındaydım. Kısıtlı zamanda bize onca teknikler vaka analizleri sundu, ilettigimiz soruları cevapsız bırakmadı ve kendi tecrubelerinden yerinde paylaşımları da oldukça dikkate değerdi. Murad hocaya ve Aktif Psikoloji Akademisine bize böyle bir tecrübe yaşamaya vesile oldukları için teşekkür ediyorum. Saygılarımla Azerbaycan'dan Aytac Gasımova


Ad Soyad : Bil** yam**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Sorduğum her soruya güzel cevap veren sabrı ve güzel uslubü için Murat hocamıza teşekkür ediyorum aynı zamanda eğitim süreci ile ilgilenen Cihad beyin ilgisi için de teşekkür ederim güzel bir eğitimdi.Bu eğitimi almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.


Ad Soyad : Bet** Öze*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocamıza ve Cihat beye cok tesekkür ederim. Çok verimli, akıcı bir eğitim oldu. Aklımda ki soruların cevabını alabildim. Ayrıca materyeller, ses kayıtları, vaka örnekleri pekiştirmemiz için çok verimli oldu :)


Ad Soyad : BÜL*** KAA* KÖS*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Verilen vaka örnekleri ile beraber anlatılanın pekiştirilmesi rahatsızlıkları anlamam için çok yardımcı oldu. Tüm sorduğumuz sorulara sabırla cevap veren, ders aralarında bile bizimle ilgilenen sohbet eden, verdiği örnekler ve vaka kayıtlarıyla deneyimini bize çok güzel şekilde aktaran Murad Atmaca’ya ve Cihat Bey’e ayrıca Aktif Psikoloji ailesine bu güzel eğitim için teşekkürler. Meslektaşlarıma önereceğim.


Ad Soyad : Sam** Erd**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitim dolu dolu geçti. BDT nin hastalıklarda nasıl işe yaradığını ve sürecin sistematiğini Murat Hoca çok iyi anlattı. Tüm sorulara eksiksiz hiç atlamadan net bir şekilde cevap vermesi çok iyiydi. Teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Muh***** Tah* Koç

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Bu eğitim sırasında Alfabemizi bir daha gözden geçirme şansım oldu. ABC yi tam kavramadan kalan 26 harfle yaptıklarımızdan işlevsellik adına çok şey beklemek gerekir :) Eğitim ilk olarak kendi Ruh Sağlığım için çok güzel bir hediye oldu. Bu güzel hediyeyi paylaşmak içinde Heyecan oluşturdu. Beklentilerimden fazlasını buldum. Değerli Murat Hocama sonsuz teşekkürler. Ayrıca teknik destek ve ilgide otomatik düşünce kadar Hızlı ve ani olan Cihat Beyede sevgiler..


Ad Soyad : Bey** Var**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocamız eğitim boyunca cok sabırlıydı. Bizlere gerek sorularımız gerekse kendi yetkinliklerini cok güzel bir şekilde aktardı. Gayet güzel verimli bir eğitim süreciydi. Hem teorik hem de pratik açıdan birçok şey kattı bana. Aktif psikoloji ailesine tesekkürler


Ad Soyad : Ham** Ero***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad ATMACA hocamızın eğitimimiz süresince alana vakıf olmasıyla birlikte esprüktüel tavrı, yoğun çabası eğitimi hem keyifli hem de eğitici kılmıştır. Akıcı ve kendinden emin tavrıyla onu dinlemek çok konforludur. Kursiyerlere karşı oldukça hassas ve ilgilidir. Ders aralarında dinlenmesi gereken vakitte dahi kursiyerlerin sorularını yanıtlamak için fedakârlıkta bulunmaktadır. AKTİF PSİKOLOJİ AKADEMİSi'nden aldığım eğitimden ÇOK MEMNUNUM. Teşekkürler Murad Hoca.


Ad Soyad : Bil** ORH**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Bu kadar eğitim veren arasından Murad Hoca'nın verdiği eğitimini seçmenin ne kadar doğru bir karar olduğu kanıtlandığı için teşekkür ediyorum. Eğitim sürecindeki özellikle planlı işleyiş, akıcılık, online grubunun her zaman sürece dahil olabilmesi ve vaka örnekleri beni çok memnun etti. Onlineda bir sorun yaşamadığımdan ve her zaman sorularıma hızlıca geri dönüş aldığımdan dolayı da ayriyeten Cihat Bey'e teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Bad**** Göz*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitim; başından sonuna kadar çok değerli paylaşımlar ile geçti. Ulaşılabilir, bilimsel ,dinamik ve interaktif olan bu eğitim süreci için emeği geçen herkese teşekkürler :)


Ad Soyad : İla** Qas*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Kaliteli eğitim için Murat hocamıza ve Cihat beye teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.


Ad Soyad : Hay*** Bek***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad Atmaca hocamızın tecrübesi, bilgisi ve bunu bizlere aktarımı harikaydı. Çok keyifli bir eğitim süreci oldu tüm aktif psikoloji ekibine teşekkürler.


Ad Soyad : Han*** Özg* Dil***

Email : [email protected] [email protected]

Meslek : Psikoonkolog

Mesaj : Gercekten çok keyifli ve yararlı bir eğitim oldu benim için. Hem Murad Hoca hem de Cihat Bey'e sonsuz tesekkurler. Eğitim öncesi ve eğitim sırasında güzel bir ekip işi. Tekrardan tesekkurler


Ad Soyad : Nur**** Gür***

Email : [email protected]

Meslek : ********

Mesaj : Eğitimin hibrit olması online kısımda beni biraz düşündürmüştü açıkçası, sonrasında eğitimde hiçbir sıkıntı yaşamadık ve en güzeli kurulan sistem yaşadığımız sıkıntıları sorunsuz bir şekilde çözebilmek üzerine güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Başta Hocamız Murat Atmaca sonrasında da onun tüm ekip arkadaşları bizler için yoğun emekler harcadıkları ortadaydı. Eğitim içerisinde aklımıza takılan tüm soruları gönül rahatlığıyla sorabiliyoruz. Eğitim aktif ve eğlenceli geçiyor. Tüm profesyonelliğiniz ve eğitim kaliteniz için tekrar teşekkürler !


Ad Soyad : Süm**** Çak****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok memnun kaldım kesinlikle Murat hocadan alınmalı bdt eğitimi , ilgi her şey mükemmel 👍🏻


Ad Soyad : Ved** Kay****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitim süreci çok güzel ve verimli geçti. Tüm sorularımızı sabırla ve aklımızda şüphe bırakmadan cevabını aldık. Eğitim sürecinde emeği geçen hocamıza ve bu süreci çok güzel yönlendiren Aktif Psikoloji çalışanlarına teşekkür ederim …


Ad Soyad : Alt** Yağ***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocamız bilgi ve tecrübesiyle gerçekten bizi aydınlattı. Bakış açımızı ve mesleki süreçte gitmemiz gereken yollardan en önemlilerinden birisini bize göstermiş oldu. Bizi böylesine kıymetli bir hocayla aynı platforma taşıdıkları için Aktif Psikoloji Akademisi'ne de ayriyeten teşekkür etmek gerekiyor.


Ad Soyad : Mer** Dur***

Email : [email protected]

Meslek : Psıkolojık Danışman

Mesaj : Dolu dolu, içeriği zengin bir eğitimdi. Başta sabırla, büyük bir enerjiyle bize eksiksiz bilgileri veren Murad hocamıza ve teknik ekibe teşekkür ederim.🍀🍀


Ad Soyad : Ayt** Zey******

Email : [email protected]

Meslek : Psixolog

Mesaj : Hocanın ayrıntılı izahı,ilgisi çok hoş bişey inşallah hocamızdan daha çok şey oyrenicez.


Ad Soyad : Fid** Jab********

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Bu kadar keyif verici ve dolu dolu bir eğitime sahip olduğumuz için çok mutluyum. Bol bol öğrendim ve bol bol materialler elde etdim. Emeği geçen her kese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Səb*** Cəb*********

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji

Mesaj : Güzel, keyifli, bilgili bir eğitim için çok çok teşekkürler 🤗


Ad Soyad : Şir***** Gül***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel bır eğitim sabırlı sorulara cevap verildi Murat hocamızada teşşekürler


Ad Soyad : Gör*** Erv* Dem**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Tüm sorduğumuz sorulara sabırla cevap veren, ders aralarında bile bizimle ilgilenen sohbet eden, verdiği örnekler ve vaka kayıtlarıyla deneyimini bize çok güzel şekilde aktaran Murad Atmaca hocamıza çok teşekkürler. Bize sorunsuz bir eğitim süreci yaşattığı için Cihat Bey'e de çok teşekkürler. Yeni bir mezun olarak mesleğe atılmadan önce bu eğitimi almak beni çok geliştirdi ve özgüvenimi arttırdı. Meslektaşlarıma çok öneririm.


Ad Soyad : Mer* Kar****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murad hocamız hem çok ilgili hem de çok yetkin. Eğitimden çok memnunum. Aktif psikolojiye teşekkürler.


Ad Soyad : Güs*** Bak****

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Güzel bir eğitim geçirdik,hocamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Eli* Lau*

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Psikolog

Mesaj : Eğitim içeriği çok zengindi ve sevgili Murat hocanın anlatımı ve deneyimlerini paylaşımı harikaydı. Onleinr katılmış olmama rağmen katılımda ne ses ne de görüntü olarak hiç problem yaşamadım. Ayrıca aynı oradaymışiz gibi hissettim :) Emeklerinize sağlık, teşekkürler!


Ad Soyad : Ayş**** Öna*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel, verimli bir eğitimdi.Eğitim planı ve akışı,işlenişi, Murat hoca'nın profesyonelliğini gayet başarılı bir şekilde yansıtıyordu.Hocamıza ve Cihat bey'le beraber tüm Aktif Psikoloji ailesine teşekkür ederim.


Ad Soyad : Neb**** Tür**** Dal******

Email : [email protected]

Meslek : Aile Danışmanı/ Pedagojik uzman

Mesaj : Benim açımdan çok verimli bir eğitimdi. Sayın hocamızın modülleri oldukca faydalı ve profesyoneldi. Metodlardaki çeşitlilik ve pratiğe de dönük olması, çok değerliydi. Hocamıza ve bu değerli eğitimi sunan ve organize eden Aktif psikoloji kurumuna sonsuz tesekkürler.


Ad Soyad : Ayç* saa***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Dolu dolu bir eğitimdi. Murad hocamızın örneklerle açıklaması her şeyin daha iyi oturmasını sağladı.


Ad Soyad : Ays** Şek**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Başından sonuna kadar dolu dolu faydalı bir eğitim oldu. Murad hoca alanda çok başarılı bir hoca. Ondan bu eğitimi aldığım için memnunum. Emeği geçen arkadaşlara da teşekkür ederim. Çok ilgili bir ekipti.


Ad Soyad : Dil** Bak** Aks**

Email : [email protected]

Meslek : Psikiyatrist

Mesaj : Prof. Dr. Murad Atmaca hocamızın keyifli ve anlaşılır anlatımı ile çok verimli bir eğitim süreci geçirdik. Özellikle bizlere hem medikal hem akademik anlamda yeni ve değerli bilgilerini bizlerle paylaşması, klinik örneklerler vaka sunumları çok değerliydi. Online eğitim sürecinde bizlere her açıdan yüzyüze eğitimi aratmayan şartları sundukları için başta hocamız Murad Atmaca ya, Cihat bey ve ekibine teşekkür ederim


Ad Soyad : Kür*** Taş***

Email : [email protected]

Meslek : *******

Mesaj : Murat Hocamın, sabırlı ,anlayışlı ve eğitim odaklı yaklaşımı bizlere çok şey kattı.. bu kuramı anlama adına çıktığımız yolda katkılarınız için teşekkür ederim


Ad Soyad : Hal** Bab****

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Psikolog

Mesaj : Murad Atmaca hocamız alanında oldukça yetkin birisi. Her şeyi oldukça kısa öz ve akıcı biçimde aktarıyor. Çok önemli noktalara güncel bilimsel çalışmalardan atıfla temas ediyor. Oldukça memnun kaldığım bir eğitim oldu.


Ad Soyad : Gül*** Doğ**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Hep zamanında basladı ve tüm sorunlarımız hemen çözüme ulaştırıldı. Çok memnun kaldım


Ad Soyad : Meh*** Osm** AYH**

Email : [email protected]

Meslek : Öğretim Görevlisi

Mesaj : Hocamızın bilgileri açıklaması verdiği örnekler çok çarpıcı ve öğretici, sistematik anlatımı ve kendisine has tarzı sayesinde saatlerde geçse derse olan ilgim hiç düşmedi. Allah razı olsun hocamızdan.


Ad Soyad : Ron** Pol**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat Hocamızın anlatımı, örnekleri, kaynak paylaşımı ve her sorumuzu cevaplamasıyla eğitim oldukça verimli geçti. Örgün bir eğitim olmasına rağmen Cihat Bey' in büyük katkılarıyla eğitim oldukça sorunsuz ve düzenli bir şekilde ilerledi.


Ad Soyad : S. Ebr* TAH*******

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Uzun zamandır planladığım ve yüz yüze açılma sürecini beklediğim bdt eğitimini Prof. Dr. Murat Atmaca hocamızın değerli anlatımı ve örnekleri, her ayrıntıyı verimli sunuşu, alandaki deneyim ve tecrübelerine de yer aldığı yer verişi ile sonlandırmış bulunmaktayım. Eğitimin her aşamasını özveriyle planlayan deneyimli Aktif Psikoloji Akademisi'ne; eğitim içerisinde içten ve sempatik sohbeti ile bizlere kefiyli dakikalar yaşatan Sayın Murat Atmaca hocama çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Dil** Ayd****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel ve dolu dolu bir eğitimdi. Bilişsel Davranışçı Terapi hakkında kafamda oluşan tüm soru işaretlerini giderdi Murat hoca.


Ad Soyad : Ser** çap***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Gayet verimli bir eğitimdi. Murad hocamızın bilgi birikimi ve deneyimlerinden faydalanmak bizim için oldukça önemli. Ayrıca hiçbir aksaklık yaşamadan eğitim sürecini çok iyi organize eden Aktif psikoloji ekibine teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Ayt** Kar****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad Atmaca Bey'in anlatımıyla dolu dolu bir BDT eğitimi aldim. A dan Z ye çok profesyonel bir organizasyondu. Bu vesileyle Cihat Bey'e de teşekkür etmek isterim.


Ad Soyad : Viy** Tim**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Özveriyle hazırlanmış bir eğitim oldu. Murat hocanın anlatımı, ayrıntıyla hazırlanmış notları ve deneyimleriyle eğitimi pekiştirmesi çok verimli bir süreç sağladı.


Ad Soyad : Yeş** yıl***

Email : [email protected] .com

Meslek : Psikolog

Mesaj : Merhaba online olmasına rağmen eğitici ve etkili bir eğitimdi. Her anlamda iş birliği içerisinde ve ilgiyle gerçekleşen bu eğitim için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Zül** Kar****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Kaliteli verimli ve gerçekten ilgili bir eğitim süreciydi . Teşekkürler :)


Ad Soyad : İre* Dem*******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli bir eğitimdi. Öğretilen yöntemler, uygulamanın nasıl yapılacağına dair örneklerle zenginleştirilmesi çok güzeldi. Murad Atmaca hocamıza teşekkür ediyorum. Meta Cognitive eğitimini dört gözle bekliyorum. Sevgiler.


Ad Soyad : Fil** öz**

Email : [email protected].

Meslek : Doktor

Mesaj : Çok verimli bir eğimdi, Murad hocama çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık.


Ad Soyad : Göz** Gül***** Kın**

Email : [email protected]

Meslek : Psikiyatri Uzmanı

Mesaj : Verimli, keyifli bir eğitim süreci geçirdim. Hocamızın notlarını, vakalarını tekrar tekrar okudum. Çok faydalandım. Murat Atmaca hocamıza, Cihat Bey'e çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Bur** Baş*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok verimli bir eğitim oldu. Hocamız Murad Atmaca’ya bize kattığı değerli bilgiler için teşekkür ediyorum. Eğitim ortamını düzenleyen ve eğitimin sorunsuz geçmesini sağlayan Cihat Bey’e de teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Ece* oğu*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Dolu dolu çok verimli geçen bir eğitimdi. Her şey için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Bey***** Dem*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim Bdt üzerine en iyi verimi sağlamak üzerine yapılandırılmıştı, bana büyük bir katkısı oldu, sorunsuz işleyen bir programdı, Murad Hocamıza ve Cihat Beye çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Ayş* çif***

Email : [email protected]

Meslek : Tabip

Mesaj : Murat hocamızın bilgi ve tecrübelerinde yararlanmak cok keyifliydi. Ayrıca konuların planlandıgı zamanda işlenmesi profesyoneldi


Ad Soyad : Küb** Dil*******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat hocamızın yetkinliği, vaka örnekleri, açık ve detaylı anlatımı, her soruyu konuyu anlaşılır kılacak şekilde cevaplandırması neticesinde verimli bir eğitim süreci geçirdiğimi düşünüyorum. Döküman paylaşımı, bilgilendirme, destek konularında profesyonelce süreci yöneten psikoaktif ailesine çok teşekkürler


Ad Soyad : Öyk* Naz Boz*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : BDT eğitimi değerli Murat Atmaca hocamızın akıcı ve bilgi dolu anlatımı ile çok verimli geçti. Hocamızın hazırlamış olduğu eğitim ders notları, mesleki yaşantımızda bize oldukça yararlı olabilecek kitap önerileri, verdiği vaka örnekleri ve ses kayıtları sayesinde dolu dolu bir eğitim süreci geçirdik. Başta Murat hocamız olmak üzere süreç boyunca her türlü konuda bizlere yardımcı olan Aktif Psikoloji Akademisine de teşekkür ederiz.


Ad Soyad : Can Gir*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Bdt bir psikologun çalışma yöntemleri arasında olmazsa olmazıdır Murad hocamın detaylı ve öğretici yaklaşımı ve katkıları ayrıca aktif psikoloji akademisinin destekleri ile muhteşem bir eğitim süreci gerçekleşti ve kalitenin tesadüf olmadığını birkez daha gösterdiler iyi ki varsınız


Ad Soyad : Yas**** cin**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat Hocamızın anlatımı, örnekleri, kaynak paylaşımı ve her sorumuzu cevaplamasıyla eğitim oldukça verimli geçti. Aynı zamanda Cihat Bey' in de eğitim sürecinde İlgi ve alakasıyla eğitim oldukça düzenli bir şekilde ilerledi. Bu kadar güzel bir eğitim sağladıkları için Murat Hocamıza ve Cihat Bey'e çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Özg** Özd*******

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Klinik Psikolog

Mesaj : Uzun zamandır almayı planladığım Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimimi çok verimli geçen bir eğitim sürecinin sonunda almış bulunmaktayım. Prof. Dr. Murad Atmaca hocamızın güzel anlatımı ve değerli örnekleri, her noktayı ayrıntılı bir şekilde anlatışı ve sorulan her soruya özenle verdiği cevaplar ile çok faydalı bir süreç geçirdim. Bu nedenle, her aşamada büyük bir özenle hareket eden, planlı ve deneyimli Aktif Psikoloji Akademisi'ne ve Sayın Murad hocama çok teşekkür ederim. Uzm. Klinik Psk. Özgül Özdilekler.


Ad Soyad : Cen****** Şen****

Email : [email protected]

Meslek : A.D.

Mesaj : 14.Grup BDT eğitiminize katıldım. 2 konu hakkında fikrimi çok net söyleyebilirim. 1) Eğitim hayatım boyunca kendimi geliştirebilmek için yaklaşık 30'a yakın eğitim aldım. Sizin kurumunuz aracılığı ile aldığım eğitimin teknik alt yapısı, meydana gelebilecek sorunlara çözüm amaçlı yaklaşımınız, aracı kurum yetkilisinin samimi, dürüst ve yapıcı yaklaşımı gerçekten çok kaliteliydi. 2) Murad Hoca'nın ününü çok duymuştum, eğitimi sunuş şeklini, yaklaşımını, alanında ne kadar profesyonel olduğunu ve içtenliğini gördükten sonra söylenenlerin az kaldığını gördüm. Kurumunuz aracılığı ile çok daha fazla eğitimde buluşabilmek dileğiyle. Hem size hem de Murad Hoca'nın emeklerine sağlık. Her şey için içten teşekkürlerimi sunuyorum.


Ad Soyad : Sin** Çeç** gül***

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Prof.Dr Murad atmaca ve aktif psikoloji akademisine teşekkür ederim ,çok verimli bir eğitim süreci oldu ,emeklerine ve ilgilerine cok teşekkürler


Ad Soyad : Gam** GÜL**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimin online olması beni başlarda tedirgin etmişti ama Murad Hoca’nın kusursuz anlatımıyla koordinatörlüğü yapan Cihat Bey’in ilgi ve alakası birleşince harika bir eğitim çıktı ortaya. Hocamızın sorularımıza anında cevap vermesi, örnek vakalarla ve modül sorularıyla konuyu pekiştirmemizi sağlamasından çok memnun kaldım. Ayrıca bizleri birçok kaynakla da tanıştırdı. Oldukça yoğun, bilgi bakımından doyurucu bir eğitimdi. Her şey için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. ☺️


Ad Soyad : Özg* Çeç**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim çok verimli geçti. Online olmasına rağmen Murad Hocanın yetkinliğini ve meslek deneyimini fazlasıyla birçok farklı bakış açısıyla bize sundu. Tüm meslektaşlarıma hiç şüphesiz öneriyorum . Cihat Hocama da Murad Hocama da emekleri için teşekkür ederim 💐


Ad Soyad : Nez***** Niz**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verimli bir eğitimdi. Eğitim programından önce verilen egitim içeriğindeki bütün konular sırasıyla belli bir düzen içerisinde işlendi. Aktif psikoloji ekibi olarak her şey düşünülmüş ve planlanmıştı. Çok yoğun bir egitim olmasına rağmen sistemi çok kolay bir şekilde öğrendik. Murat Hocanın çok güzel kendi meteorlarına da yer verdiği bir eğitimdi. Murat hocaya ve aktif psikoloji akademisi ekibine çok teşekkür ederiz


Ad Soyad : Şul* YAY****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : BDT eğitimi oldukça verimli geçti. Murat Hoca'mızın bilgi birikimi ve geniş deneyimlerinden faydalanmak çok değerliydi. Hoca'mız işlediği her konuda hem birçok farklı bakış açısını bizlere sundu, hem de gördüğü birçok vakayı bize sunarak konuyu pekiştirdi. Verdiği tüm tekniklerle de oldukça zengin bir eğitim olmasını sağladı. İşleyiş de Aktif Psikoloji Akademisi'nden Cihat Bey sayesinde online olmasına rağmen hiç sorun olmadan ilerledi. Ayrıca zengin kaynak paylaşımı da oldukça değerliydi. Hem hocamıza, hem de Aktif Psikoloji Akademisi ekibine ilgileri ve emekleri için çok teşekkürler.


Ad Soyad : Ere* Özc**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat Hoca'ya ve Aktif Psikoloji Akademisi Ailesine teşekkür ederim. Oldukça verimli bir süreçti, en önemlisi "eğitim odaklı" yaklaşımlarıyla max. verim elde edebilmemiz için emek verdiler, tekrardan teşekkür ederim


Ad Soyad : Duy** Doğ** Kar******

Email : [email protected]

Meslek : Aile danışmanı/sosyolog

Mesaj : Online olarak katıldığım bdt eğitimi Murat hocanın anlatımı, vaka üzerinden konuyu tekrar ele alması, sorulara anında cevap vermesi,İlgisi çok iyiydi :) eğitim kordinatörü cihat beyin bütün sürecin sorunsuz işlemesi adına harcadığı çaba için de çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Zeh** Can

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Online olmasına rağmen eğitim çok verimli ve akıcıydı. Murat Atmaca hocanın deneyimi ve yetkinliği eğitime de tamamen yansıdı. Konuya uygun örneklerle eğitimin desteklenmesi öğrendiklerimizi daha kalıcı kıldı


Ad Soyad : Ayş* Ayb*** Dur*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji Son Sınıf Öğrencisi

Mesaj : Bu eğitime başlarken öncelikle online olduğu için tereddütlerim vardı. Acaba ne kadar verimli olacak? İstediğim zaman istediğim şekilde sorunlarımı iletebilecek miyim? vb şeklinde ama hem Murad hocamın akıcı ve öğretici dersleri sayesinde, hemde Aktif Psikoloji Akademisi sayesinde bütün tereddütlerim ilk modülden itibaren yok oldu. Her şekilde sorun ve sıkıntımızı söyleyebileceğimizin güvenini bize veren Akademinize ve Murad Hocam’a çok teşekkürler.


Ad Soyad : Ayş* Nur Alk**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimi alacağım zamana kadar biraz tedirgindim ama eğitim süreci beklentimin de üzerinde çok güzel geçti açıkçası mesleğimi daha özgüvenli yapmama yardımcı olduğunu hissediyorum. Bu faydalı ve dolu dolu geçen eğitimde emekleri geçen Sevgili Murat Hocaya ve Cihat hocaya çok teşekkür ediyorum emeklerine sağlık.


Ad Soyad : İla*** kök**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat hocanın konuları vakalar ile desteklemesi .Her modülde farklı örnekler vermesi ,tüm soruları hiç atlamadan cevaplaması çok güzeldi Ve çok verimli bir eğitim oldu .Teşekkürler ☺️


Ad Soyad : Emi** Şaş***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : BDT eğitimini Murad Hoca’dan aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum çok verimli çok faydalı bir eğitim oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim


Ad Soyad : Küb** Tok***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Murat hocanın anlatımıyla mükemmel bir eğitimdi. BDT almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.


Ad Soyad : Fey** Sev**

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Klinik Psikolog

Mesaj : Uzun zamandır katıldığım en keyifli ve dolu eğitimdi. Özellikle sevgili Murad hocamız bizlerle tüm tecrübe ve bilgilerini paylaşırken aynı zamanda hiç bir sorumuzu cevapsız bırakmadı. Eğitimin düzeni, yine her sorumuza cevap vermeleri ve eğitim materyallerinin hemen bizlere ulaştırılması için de Aktif Psikolojiye teşekkürler. Kesinlikle öneriyorum!


Ad Soyad : Esm* Özk**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim içeriği guzeldi. Bizlerle paylaşılan dokümanlar gayet yeterliydi. Sadece online ortamda çalışma ve ders disiplinine sahip olma konusunda ufak problemlerim olduğu için bazı noktalarda şahsi açıdan zorlandım. Onun dışında hocamız konulara hakimdi ve aklımıza takilanlara doyurucu cevaplar verdi.


Ad Soyad : Zey*** özb*****

Email : [email protected]

Meslek : Aile danışmanı/çocuk ve ergen psikoterapist

Mesaj : Aktif psikoloji Akademisnden almış olduğum BDT eğitiminden çok memnun kaldım aklımdaki bütün sorular ve bilinmezlikler eğitim sayesinde cevaplarına kavuştu ve terapi sırasında nereden başlarım nasıl giderim nasıl sonuçlandırırım danışanlara nasıl faydalı olabilirim bu teknik bilgileri çok iyi öğrendiğim bir eğitim oldu ayrıca aktif psikoloji ailesine de teşekkür ederim maddi manevi her alanda anlayışlı oldukları için ve bizi Murat Atmaca. Hocamla tanıştırdığı için eğitimi veren hocamdan ,eğitimi veren kurumdan çok memnun kaldım


Ad Soyad : Sud* Yar** ESV**

Email : [email protected]

Meslek : Aile Danışmanı

Mesaj : Gerek disiplini gerekse tecrübesiyle örnek nitelikte olan Murad ATMACA hocamıza çok teşekkür ediyorum. Eğitim çok verimli ve kaliteliydi. Yılların tecrübesini bizimle paylaştı bu yüzden çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Aktif Psikoloji Akademisi ailesine de ayrıca teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Sev** Tek**

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Sayın Murad Atmaca ve Aktif psikoloji ekibine çok teşekkür ederim, ders içeriği anlatımı gerçekten çok iyiydi. Organizasyon kısmı da çok iyiydi , ellerinize emeklerinize sağlık


Ad Soyad : Ten** Sud* Ser*

Email : [email protected]

Meslek : psikolog

Mesaj : bdt eğitimi aldığım süreçte hem hocamız çok iyi hem de eğitimin içeriği oldukça faydalıydı.


Ad Soyad : BEN** DEM****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocadan uzun yillardir almak istediğim bir eğitimdi. Hocamızın vakalarindan verdiği örnekler ve paylasimlariyla verimli bir eğitim oldu. Teşekkürler..


Ad Soyad : Fil** KIL** SAG***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danişman ve Rehber Ogrermen

Mesaj : Egitimi en dogru zamanda ve en dogru kisiden(Murat Hoca 'dan ) aldigim icin cok sansliyim. Konular ayrintili sekilde anlatildi ,aklimiza takilan yerler aninda cevaplandi. Tesekkür ederim.


Ad Soyad : Sim** Yıl***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Online bir egitim olacak olmasının dezavantajı olur mu diye düşünüyordum fakat gercekten verimli geçti. Murat hoca tüm sorularımıza tek tek cevaplar verdi. Ekip olarak çok yardımcı ve konuya hakimlerdi. Kesinlikle BDT'ye bir başlangıç yapmak için güzel bir tercih oldu benim için, gayet memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim..


Ad Soyad : Fev**** Har********

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat hoca konuya çok hakimdi bilgi ve deneyimlerini çok güzel bir şekilde aktardı. Sorulan her soruyu cevapladı. Gerçekten verimli bir eğitim oldu. Hiç aksaklık olmadan her şey çok güzel organize edilmişti. Emeği geçen herkese teşekkürler.


Ad Soyad : Büş***** akd**

Email : nur.bsr—[email protected]

Meslek : Öğrenci

Mesaj : Bir çok eğitime katıldım ama bu kadar faydalısına ilk defa katıldım.Katılımcıların istekleri ve program yönetimi gerçekten süperdi. Bu şekilde eğitimlerin devamını bekliyorum.Bu konuda da çok istekliyim. Başarılarınız devamını dilerim. Bize kattıklarınız için de teşekkür ederim 🙏🏻


Ad Soyad : Abd***** Tal** Dem**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitimin başladığı günden itibaren kendi yaşamımda da farkındalığımi artıran bir etki yaşadım. Murad hoca gayet anlaşılır örnekler ve vaka paylaşımları ile eğitimde geçen zamanı yüksek dikkat ile geçirmenizi sağlıyor. Meslek hayatımda da faydasını göreceğim, hem içerik olarak hem de uzmanın anlatımı olarak başarılı bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Murad hocaya, Aktif Psikoloji Akademisine ve değerli katkılar sunan katılımcılara teşekkürlerimi sunarım.


Ad Soyad : Fat*** Ceb********

Email : [email protected]

Meslek : psikolog

Mesaj : BDT egitimine katildim.Her sey cok guzeldi.cok tesekkurler


Ad Soyad : Nev** DOĞ**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog/Rehber Öğretmen

Mesaj : Bilgi dolu , verimli bir eğitimdi.Murad hocanın bilgi aktarımı çok iyiydi ve sabırla tüm soruları cevapladı. Eğitimin zaman planlaması ve buna uygun hareket edilmesi ve organizasyonu da profesyonelce yürütüldü. Teşekkürler Prof.Dr.Murad ATMACA ve Cihat Bey.


Ad Soyad : Oza* Gör**

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Prof. Dr. Murad Atmaca'nın sahadan deneyimlerini ve kendi yaptığı seanslara ilişkin ses kayıtlarını paylaşması, teorik bilgileri içselleştirmemde kolaylaştırıcı rol oynadı. Ayrıca Cihat Bey'in her modülde varlığı, eğitimin sorunsuz geçmesini sağladı. Alanda kullanmak üzere kıymetli bilgiler edindiğimi düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.


Ad Soyad : Zeh** Sem*******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocanın anlatımı ve hazırladığı güzel slaytlar ile verimli bir eğitim oldu. Aktif Psikoloji kurumuna, Murad Hocamıza ve Cihat Beye tüm katkıları ve emekleri için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Mer** kay*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : En başta acaba güvenilir bir sayfamı diye şüphelerim olmuştu. Ama kesinlikle muhteşemdi. Murad hocanın hem bilgi hem birikim olarak kendini kanıtlamış olduğunu ilk dersten anlıyorsunuz zaten dersler çok akıcı ve verimliydi.ayrıca cihat hocada sorularımıza hemen döndü.hiç tereddüt etmeden başvurabilirsiniz.


Ad Soyad : Eli* Emi*

Email : [email protected]

Meslek : Pdr

Mesaj : Oldukça verimli bir eğitim oldu benim için. Kitapların paylaşılması çok hoşuma gitti. Ses kayıtlarını dinlemek kafamda daha iyi oturmasını sağladı. Hocamızın verdiği vaka örneklerini ilgiyle dinlendim. Online olacak olmasından tedirgindim başta ancak eksiklik hiç hissetmedim. Sorularımı rahatça paylaşma imkanı vardı hep. Her şey için teşekkürler. Geri bildirimlerimin hepsi olumlu yönde.


Ad Soyad : Hal*** ORH**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Uzun süredir almayı istediğim bir eğitimdi. Prof.Dr. Murad Atmaca hocanın anlatışı, vaka örnekleri ve deneyimleri sayesinde oldukça anlaşılır bir eğitim süreci geçti. Emeği geçen herkese teşekkürler.


Ad Soyad : Eli* Yaz****

Email : [email protected]

Meslek : *******

Mesaj : Murat hocanın deneyimleri ve engin bilgisi sayesinde eğitim çok verimli geçti, emeğinize sağlık.


Ad Soyad : Bey** Nur yav**

Email : [email protected]

Meslek : Uzman klinik psikolog

Mesaj : Murad hoca gerçekten şansımız oldu :) her seferinde bıkmadan her sorumuzu yanıtladı, kafamda bdtye yönelik hiç soru işareti kalmadan eğitimi tamamlamanın sevincini yaşıyorum:)


Ad Soyad : Zey*** Top***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim süreci çok verimli ve kaliteliydi. Her soruya önemle cevap veriliyor kaynaklar örnekler yeterince iyi. Hocanın anlatım şekli de aşırı iyi tavsiye ederim.


Ad Soyad : Mel*** Yud** Tab**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad hocanın içten anlatımıyla harika bir eğitim süreciydi. Her modülde vaka paylaşımları, ses kayıtları ve güzel örnekler ile öğrendiğim bilgiler pekişti. Her şey için öncelikle sevgili Murad hocama, sonrasında ise bu eğitimde bizi buluşturduğu için aktif psikoloji akademesine çok teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Meh*** yes**

Email : [email protected]

Meslek : Psikoloji bölümü

Mesaj : Prof.dr.Murad atmaca hocamiz gerek deneyim gerek anlatma yeteneği gerek metaryel paylaşımı gerekse sorualra karşı sabırlı ve doyurucu cevaplar vermesi ile bu güne kadar aldığım en iyi meslek içi eğitimi veren kişidir. Bu eğitim de bir çok şey öğrendim ve daha önce öğrendiğim bilgilerin harmanlamaya çok yardımcı oldu teşekkür ederim


Ad Soyad : Muh****** Fur*** Hal****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim sürecinde bdt ile ilgili hem teorik hem de uygulama açısından yeterli bilgiyi aldığımızı düşünüyorum. Murat hocamızın hem deneyimleri hemde bilgilerinden fazlasıyla faydalandık teşekkür ederiz.


Ad Soyad : Fat** Aca*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Çok güzel ve istifade edinilecek bir program hazırlanmış ilgi ve alaka güzel


Ad Soyad : Ede* Çeb*

Email : [email protected]

Meslek : Klinik pskolog

Mesaj : Bu güzel eğitim için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Son*** Öze***** Yıl***

Email : [email protected]

Meslek : Psikiyatri Uzmanı

Mesaj : Online 11.DÖNEM BDT Eğitimi hem teori hem uygulama eğitimi açısından Prof.Dr.Murad Atmaca nın konuya hakimiyeti ve akıcı anlatımı ile birleşince oldukça verimli ve keyifliydi.Aktif Psikoloji Akademisin den Cihat beyin tüm eğitim sürecine eşlik etmesi ve teknik desteği ile online eğitimde aksama olmaması ayrıca güzeldi .Teşekkürler


Ad Soyad : Han*** Tan******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat hocanın deneyimleri ile harmanlayarak akılda soru işareti bırakmayacak şekilde yaptığı sunum ve Cihat Beyin eksiksiz koordinasyonu ile çok verimli bir eğitim oldu kendi adıma. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.


Ad Soyad : Yas***** kib**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murat hocamızın tecrübeleri, harika ders anlatımı, sorularımızı naif şekilde cevaplandirmasiyla çok güzel Çok verimli bir eğitim oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.


Ad Soyad : Ref** Boz****

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Murad Hocamızın atlamadan anında bütün sorularımıza cevap vermesi ve ayrıntılı vaka örnekleriyle eğitimi desteklemesi çok değerliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Tuğ** ÇAL****

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Murad hocanın muazzam deneyimi ile harmanlanmış anlatımı ve Cihat Beyin süreç içerisinde ki destekleyici tavırları ile etkili bir eğitim geçirdik, herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Gül*** ina*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel bir eğitimdi çok verimli geçti güzel bilgiler öğrendik diğer eğitimlerdede görüşmek dileğiyle


Ad Soyad : Ülk* Aky*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Dolu dolu geçen bir eğitim için Saygıdeğer Prof. Dr. Murad Atmaca hocamıza çok teşekkür ederim gerçekten verimli bir eğitim oldu emeğinize sağlık hocam.Cihat Bey’ in ilgi ve alakası eğitim sürecinde her konuda yardımcı olmasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.Genel olarak hem organizasyon hemde eğitimden çok memnun kaldım.


Ad Soyad : Nur** Tuf**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murad hocanın konuya hakim olması pozit enerjisi sayesinde oldukça verimli bir eğitim oldu. Ayrıca çözüm odaklı ve güvenilir tavırları ile aktif psikoloji akademisine özellikle de cihat beye çok teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : DUY** GÜL**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel ve faydalı bir eğitim süreci oldu bizim için. En küçük bir sıkıntıda hemen yardımcı olundu ve çok ilgililerdi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Daha nice güzel eğitimlerde tekrar buluşmak üzere🙏🏼


Ad Soyad : Dem** Yav****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim dolu dolu geçti. Murat hocanın verdiği vaka örnekleri anlamamda daha etkili oldu.oldukça keyifli ve verimli bir eğitim süreciydi.


Ad Soyad : Met** Çe***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Güzel ve etkili bir eğitim oldu emeği gecen herkese teşekkür ediyorum


Ad Soyad : Şuu** Bas**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Prof. Dr. Murad Atmaca hocamızın bilgi ve tecrübelerini akıcı, anlaşılır şekilde bize anlatması, her sorulan soruya verdiği anında yanıtlarıyla çok güzel dolu dolu geçen bir eğitim süreciydi. Murad hocamıza ve eğitim sürecinde bize yardımcı olan Cihat Bey'e çok teşekkürler.


Ad Soyad : Arz* Lev***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitimin gerek içerik gerekse Prof. Dr. Murad Atmaca hocamızın samimi, akıcı ve anlaşılır anlatımı sayesinde verimli bir şekilde geçtiğini söyleyebilirim. Sorduğumuz her soruyu açık ve anlaşılır şekilde cevaplandırdı. Farklı gruplarla çalışan katılımcılar olmasına rağmen herkese hitap edecek şekilde anlatımlarını zenginleştirdi. Ayrıca Cihat Bey eğitim öncesi ve sürecinde her konuda yardımcı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Gür*** Sim***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danisman

Mesaj : Öncelikle, Prof.Dr. Murad Atmaca hocamiza cok tesekkür ederiz. Konuya hakimi ve anlatim i cok doyurucu. Üstelik anlamamiz icin önemli basliklari tekrar etmeside cok önemli. Arti Danisman ve Danisan arasindaki karsilikli konusma örnekleride anlamamiz icin birer örnek oldu. Dahasi ders arasinda sorulan soruyu aninda cevaplamasi da anlamamiza cok yardimci oldu. Ve onlarca egitimciye BDT egitimi ögrenilmesi icin fedakarlik yapan Aktif Psikoloji Akademisi'nede cok tesekkür ederim. Saygilarimla


Ad Soyad : Mer** ağa**

Email : [email protected]

Meslek : Uzman klinik Psikolog

Mesaj : Hocamızın konuya hakimiyeti verdiği örneklerle konuyu pekiştirmesi sordugumuz sorulara anında geribildirim vermesi eğitimden son derece verim almamı sağladı. Ayrıca yapılan eğitime titizlik gösterilmesi eğitimlerin programlanan çerçeve ile birebir gitmesi her türlü soruna karşı ilgi ve alakanın gerek hocamız gerekse cihat bey gösterilmesi eğitimden doyum almamı sağladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum


Ad Soyad : Zey*** Kut***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Murad hocanın etkili, enerjik ve akıcı anlatımı sayesinde süreç çok hızlı ve güzel geçti. Online bir eğitim olmasına rağmen cihat beyin ilgisi sayesinde teknik problemler hemen çözüldü ve verimli bir eğitim almış olduk. Bizi bu eğitimle buluşturan aktif psikoloji akademisine teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Baş** Yıl*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Prof.Dr. Murad Atmaca hocamızın eğitim içeriğini gayet başarılı buldum. Kendisi gerçekten çok donanımlı ve sorulan her soruyu atlamadan cevaplandırıyor. Ses kayıtları ve örnek olgular da kuramı içselleştirme konusunda önemli bir faktör oldu. Sunumlar ve kaynak paylaşımları da tatmin ediciydi. Ayrıca Aktif psikoloji ailesine de ilgileri ve sundukları hizmetten dolayı teşekkür ederim. Herhangi bir sorun yaşanmaması adına gerekli özveriler gösterilmişti.


Ad Soyad : Süm**** Taş***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murat Hocamızın etkili, akıcı anlatımı, vaka örnekleri, deneyimlerini aktardığı ve Cihat Bey'in özverili ilgisiyle güzel bir eğitim oldu. Teşekkür ederim


Ad Soyad : Hab** Kaz**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murad hocanın aktarımı oldukça efektifti. Her konu anlatımı sonrası oldukça donanımlı bir halde hissediyorsunuz. Eğitimin koordinesi de çok iyiydi herhangi bir aksama olmadan devam etti. Çok keyifli bir eğitimdi. Başka eğitimlerde tekrar görüşmek dileğiyle :)


Ad Soyad : Esm** Çay*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Sunum İçerikleri, ses kayıtları ve Murad hocanın içten anlatımıyla dolu dolu bir eğitimdi. TSSB yi anlatırken hocamızın Elazığ'da deprem yaşaması ise unutulmaz bir anı olarak kaldı.


Ad Soyad : Nes***** Den*******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok verimli bir eğitimdi. Her şey için teşekkürler.


Ad Soyad : Sıl* Çet**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Hem ders içeriği çok kapsamlıydı hem de Murad hocanın anlatımı ve aktardığı vaka örnekleri ilgimi canlı tuttu dersler boyunca. Teşekkürler!


Ad Soyad : Gül*** KAP***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Çok verimli bir egitim oldu benim için. Murad hocamız vakalar üzerinden örneklerle anlatti ayrica da epey bir doküman paylaşımı yapıldı. Murad hocama ve bizle her zaman iletişim kurup yardimci olan Cihat hocamiza teşekkür ederim. Teşekkürler aktif psikoloji başka bir eğitimde görüşmek üzere 🤗


Ad Soyad : Yas***** ARI*****

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Keyifli bir eğitimdi ; tüm sorulara özenle cevap verdi Murat Hoca. Teknik olarak da Cihat Bey sayesinde hiç bir sorun yaşanmadı


Ad Soyad : Sül****** Erd*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Merhaba. 10.grup BDT eğitimini Prof.Dr.Murad Atmaca hocamızdan aldık. Çok güzel, verimli ve beklentilerin üzerinde bir eğitim oldu. Paylaşılan dökümanlar gayet tatmin ediciydi. Aktif psikoloji kurumuna Cihat beye ve Murad Atmaca hocamıza çok çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Mer** Kar****

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Murad hocamızın bilgi ve deneyimlerinden faydalandığımız verimli bi eğitim oldu . Mesleki anlamda kendimi geliştirmeme çok faydası olduğunu düşünüyorum . Gayet akıcı ve anlaşılır ve tüm sorularımıza cevap aldığımız bir eğitimdi . Murad hocamız ve Cihat bey e tüm süreç için teşekkür ederim .


Ad Soyad : Buk** Bel***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Benim için çok verimli bir BDT eğitimiydi. O kadar akıcıydı ki bir sonraki modülleri merak içinde bekledim. Emeği geçen herkese teşekkürler :)


Ad Soyad : Aşı* Gey****

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Son derece verimli ve keyifli bir eğitimdi Murad Hocanın eğitim süresince içten ve sempatik sohbeti bizi keyifli dakikalar yaşattı. Aktif Psikoloji Akademisine teşekkürler.


Ad Soyad : Sev** Sar*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Eğitim süresince sorularımızı cevapsız bırakmayan murad hocama ve ilgisiyle iletişim sıkıntısı yaşatmayan cihat beye çok teşekkürler. Online olmasına rağmen güzel bir eğitimdi.


Ad Soyad : Mer** Atl**

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Muhteşem bir süreçti Murad Hocanın sevecen anlatımı ve donanımıyla çok keyifli bir eğitim süreci oldu benim için Aktif Psikoloji ailesi ve tabi ki organizasyonda emeği geçen Cihat Hocamıza da sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız


Ad Soyad : Bed* Hak** Ers**

Email : [email protected]

Meslek : Bankacı + Klinik Psikolog

Mesaj : Değerli hocamız Prof. Dr. Murad Atmaca’nın deneyimlerini aktardığı BDT eğitimini büyük bir keyifle tamamladık. Eğitim koordinatörümüz Cihat Bölükbaşı sürecin en başından sonuna kadar hep bizimle birlikteydi. Hiç aksamayan çok iyi planlanmış bir organizasyonla desteğini sürekli hissettirdi. Aktif Psikoloji Akademisi nezdinde kendisine ve kıymetli hocamıza teşekkürü bir borç biliriz.


Ad Soyad : Sey** Asl**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Online eğitim konusunda başta önyargılı olsam da örgün eğitimden bir farkı olmadığını gördüm fazlasıyla verimli ve beklentimi karşılayan bir eğitim oldu. Murad hoca'ya ve Cihat bey'e çok teşekkür ediyorum :)


Ad Soyad : Sar* Has*** Kul

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Klinik Psikolog

Mesaj : Eğitim gayet başarılı ve güzeldi, Türkçe ana dilim olmadığına dair Murad hoca gayet detaylı ve güzel anlattı, paylaştığı her bilgi ve her vaka için çok teşekkür ediyorum. Ayriyeten Cihat Bey'in koordinatörlüğü harikaydı, herşey için çok teşekkür ediyorum Aktif Psikoloji Akademisi.


Ad Soyad : Sev** Bah**

Email : [email protected]

Meslek : [email protected]

Mesaj : Eğitmenin oldukça tecrübeli olduğu, eğitim içeriğinin kapsamı ve aktarımının efektif, vaka örnekleri ile de pratikle de örneklenebilen bir etkinlik oldu. Online olmasına rağmen beklediğimden daha da verimli olması, eğitim sürelerindeki dakiklik ve organizasyon için ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar


Ad Soyad : İre***** Akt**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok akıcı ve verimli geçen bir eğitimdi. Hocamız bilgi birikimi ve tecrübeleriyle bizleri aydınlattı. İyi ki katılmışım dediğim bir eğitim oldu. Murat hocamıza ve Aktif Psikolojiye teşekkürler 🙏🥰


Ad Soyad : Bes** Ben*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok güzel ve çok verimli bir eğitimdi. Çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.🙏🏻


Ad Soyad : Sul*** Sağ**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Benim için oldukça verimli ve güzel bir eğitimdi .Unutamayacağımız bir eğitim oldu 🙂 Aktif Psikoloji Akademi'sine ve Murad hocaya teşekkür ederim😌💐


Ad Soyad : Hil** Soy***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Oldukça öğretici ve zevkli geçen bir eğitimdi. Deneyimlerini ve bilgilerini paylaşan, tüm sorularımızı samimiyetle yanıtlayan Murad Hocamıza ve yardımlarını esirgemeyen Cihat Bey’e çok teşekkür ederim. 😇🌸


Ad Soyad : Bar** Çıt***

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Güzel ve verimli bir BDT eğitimiydi .. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ...


Ad Soyad : Ali Hak**Özt****

Email : [email protected]

Meslek : Psikiyatri Uzmanı

Mesaj : Eğitim benim için çok verimli geçti. Online eğitim yüzyüze eğitimi aratmadı. Hatta bazı yanlarıyla avantaj bile sağladı. Ulaşım konaklama problemleriyle uğraşmak zorunda kalmadım. Murad hocamıza ve Cihat beye teşekkür ederim.


Ad Soyad : Hat*** ürg**

Email : [email protected]

Meslek : Pdr ögrenci

Mesaj : Donanımlı ve keyifli bir eğitimdi. Murad hocanın samimiyeti ve her sorduğumuz sorulara içtenlikle cevap vermesi beni çok mutlu etti. Ayrıca bol vaka paylaşımı yapıldığı bir eğitimdi ihtiyacımı fazlasıyla karşıladı. Cihat beyin yardımseverliği ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.


Ad Soyad : Yıl*** Asl**

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Çalışmacı

Mesaj : Benim için çok verimli aynı zamanda farkındalığımın daha da bir arttıran eğitim oldu.Meslek ve kendi hayatımda da kullanabileceğim çok değerli bilgiler edindim. Her şey çok güzeldi teşekkür ederiz Aktif Psikoloji Akademisi,Murad Atmaca ve Cihat Bölükbaşı hocama😊🙏


Ad Soyad : Gül*** Kel**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Online olmasına rağmen gayet verimli geçen çok güzel bir egitimdi. Özellikle vaka örnekleri ve hocamızın deneyimi sayesinde birçok şey öğrendik ayrıca faydalanabileceğimiz birçok materyal paylaşıldı. Çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık


Ad Soyad : Bey** kar****

Email : [email protected]

Meslek : psikolojik danışman

Mesaj : Evlerimizden çıkamadığımız bu günlerde eğitimi online olarak evlerimize getiren aktif psikoloji akademisine sonsuz teşekkürler 🙏 Murat hoca deneyimi ve bilgisi ile alandaki en usta isimlerden 👍 bizimle paylaştığı her bilgi ve vaka için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.🙏iyi ki almışım dediğim dolu dolu bir eğitim oldu


Ad Soyad : İlk** Kar*******

Email : [email protected]

Meslek : Psikiyatri asistan doktor

Mesaj : Eğitim çok hızlıydı ama gayet güzeldi hocamızı metakognitif terapi eğitiminden hatırlıyordum o yüzden katılmıştım bu eğitime iyiki katılmışım🙏 Bu arada cihat beyin koordinatörlüğü de çok başarılıydı eğitimler saatinde başladı teknik aksamalar yaşanmadı bilgilendirilmeler zamanında yapıldı herşey için çok teşekkürler..


Ad Soyad : Özn** Akb**

Email : [email protected]

Meslek : Klinik psikolog

Mesaj : Çok güzel ve verimli bir eğitimdi. Hiç bir aksilik yaşanmadı. Materyal konusunda da yararlandım. Teşekkür ederim aktif psikoloji


Ad Soyad : Ahm** Çap**

Email : [email protected]

Meslek : Hemşire ( Ögr. Gör.)

Mesaj : Donanımlı ve özverili bir hocanın süpervizyonluğunda geçen verimli, eğlenceli, öğretici bir eğitim. Teşekkürler Murat hocam ve ekibi...


Ad Soyad : Gun** Mem******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolok

Mesaj : Super bir egitimdi bekledigimin ustundeydi bilgiler. Tam da ihtiyacim olan bir egitimdi ve bir psikologun bilmesi gereken hemen hemen her sey anlatiliyor . Anlatim tarzi, pedaqoji ustalik her sey fevkaladeydi. Kisa surede faydasini da gordum🥰 Cok memnunum, cok tesekkur ederim Murad hocama ve Cihat beye 🥰


Ad Soyad : İlk** Ery*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad Hoca'nın sanki karşılıklı sohbet ediyormuşçasına içtenlikle deneyimlerini paylaştığı, Cihat Bey'in elinden geldiği kadar tüm katılımcılara yardımcı olduğu çok güzel ve verimli bir eğitimdi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler :)


Ad Soyad : Cün*** Özg****

Email : [email protected]

Meslek : Sosyal Hizmet Uzmanı

Mesaj : Çok verimli bir eğitim oldu, Online olması hiçbir dezavantaj sağlamadı. Murad hocanın teori eğitimi yanında yılların birikimini de bizimle paylaşması süreci gayet verimli kıldı. Aktif psikoloji akademisi ailesine çok teşekkürler 😊


Ad Soyad : Ful** Giz** Örn**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok keyifli bir eğitimdi. Murad hoca harika bir eğitmen,verdiği vaka örnekleri,her sorumuza anında ilgiyle cevap vermesi çok iyiydi. Aktif Psikoloji Akademisi'ne ve Murad hocama çok teşekkür ederim :)


Ad Soyad : Zey*** Gör*** Ora*

Email : [email protected]

Meslek : Klinik psikolog

Mesaj : Murat hocanın aktardığı bilgi, tecrübe ve aktarımına hayran kaldım. Dili o kadar akıcı ki 6 modülün nasıl geçtiğini anlamadım bile bu eğitimi almak isteyen herkese Murat Atmaca diyeceğim 🌺meslek hayatımda paylaşılan vakaların bana çokça yararı olacaktır bu yüzden İyi ki diyorum. +Murat Atmaca ve ayrıca eğitimle ilgili tüm sorularımıza hızlıca ve net bir şekilde cevap veren Aktif Psikoloji Akademisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum..


Ad Soyad : Raz*** kay*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Meslek hayatıma başlamadan aldığım en verimli eğitimli oldu, murat hocanin engin bilgisi ve tecrübesi ileriye dönük bir yol haritası oluşturabilmemde büyük katkı sağladı.. Aktif psikoloji ailesine , Cihat Bölükbaşı ve Murat Atmaca hocamıza çok teşekkür ediyorum..


Ad Soyad : Fat** kız*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Benim için çok zevkli ve güzel geçen bir eğitimdi. Çok memnun kaldım. Murad hocamıza ve Aktif Psikoloji Akademisine teşekkür ederim .Emeğinize sağlık.


Ad Soyad : Mar** Kar***

Email : [email protected]

Meslek : Akademisyen

Mesaj : Daha önce de almış olduğum bu eğitimin tekrarını Murad Hoca dan almanın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım. Kesinlikle çok verimli geçen bir eğitimdi. MURAD hoca gerçekten çok donanımlı çok deneyimli ve aynı zamanda çok iyi bir eğitimci. Kendisinden BDT ye dair hem teorik hem de pratik anlamda çok şey öğrendim. Aktif Psikoloji Akademisine ve Murad Atmaca ya çok teşekkür ederim.


Ad Soyad : Küb** Akd****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Benim için oldukça verimli bir süreçti.Eğitim boyunca anlatılan tekniklerin bolca gerçek seanslardan örneklerle anlatılması bilgileri içselleştirmeme oldukça katkı sağladı.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Ad Soyad : Rav** Gül Çet**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad Hoca’nın tecrübesi ve Cihat Hoca’nın ilgisi sayesinde mükemmel bir bdt eğitimi almış olduk. Fazlasıyla yoğun ve beklentimizin üzerinde bir eğitimdi. Her şey için teşekkürler. Bundan sonra takipçinizim sonraki eğitimlerde görüşmek üzere.


Ad Soyad : Rab** gar****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Eğitim başında tereddütlerim vardı ama süreç ilerledikçe çok verimli bilgilendirici bir eğitim oldu çok memnun kaldım bilmediğim çok fazla teorik bilgi edindim teşekkürler Aktif Psikoloji Akademisi


Ad Soyad : Bey** Yiğ*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok keyifli ve kaliteli bir eğitim oldu.Murat hocaya ve aktif psikoloji ailesine çok teşekkür ederim .


Ad Soyad : Fir**** Kar***

Email : [email protected]

Meslek : Pdr

Mesaj : Çok verimli bir eğitim süreci oldu.. online eğitim dezavantajını hiç yaşamadım. Hatta avantajı vardı. Murad Atmaca Hocamıza ve Cihat Bölükbaşı Hocamıza teşekkürler


Ad Soyad : Ser** Bit**

Email : [email protected]

Meslek : Mental health specialist

Mesaj : The training implemented was very professional, Dr. Murat was very supportive and informative, coming out of the training I felt strongly equipped with the skills and information I needed to move forward in my CBT career, my sincere appreciation and regards to everyone whom ensured the training material and environment was such a positive experience


Ad Soyad : Dam** Kur**

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Aktif Psikoloji Akademisi vasıtasıyla Prof. Dr. Murad Atmaca'dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini aldım. Murad Hoca, engin tecrübesi sayesinde pratikte dikkat etmemiz gereken, işimize yarayacak bilgileri kendi hastaları örnekleriyle aktararak bize güven verdi, tüm sorularımızı hoşgörü ile cevaplayarak eksik olduğumuz noktaları tereddütsüz tamamladı. Cihat Bey de eğitimden önce, eğitim süresince ve sonrasında her an ulaşılabilir ve çözüm odaklı yaklaşımıyla destek sağladı. Genel olarak son derece memnun olduğum bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.


Ad Soyad : Rab** Kar*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Benim için keyifli bir eğitimdi.Yolun başında biri olarak BDT ye ve terapi yapmaya dair bir sürü şey öğrendim hocamızın içtenliği , tecrübeleri ve verilen dokümanlarla gayet verimli bir eğitim oldu her şey için teşekkürler.


Ad Soyad : Fid** Aze*****

Email : [email protected]

Meslek : Psixoloq

Mesaj : Çok az zaman aldığım eğitimlerde genellikle mükemmel olduğumu düşünüyorum. Fakat Murat Atmaca'nın eğitimi mükemmeldi dediğiklerim sırasında yer aldı. Bizi teorik ve pratik olarak bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Cihat beye de ilgisi ve hassas tavrı için minnettarım. Azerbaycan'dan sevgiler.İyi ki, varsınız!


Ad Soyad : Zey*** Alt********

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Murad hocamın açıklayıcı, net ve en önemlisi yalnızca teorik değil uygulamaya dair BDT anlatımı duruma farklı bir bakış açısı ile yaklaşmama olanak sağladı. Murad hocama anlatımı için Aktif Psikoloji Akademisine ise profesyonellikleri için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Bus* Mam**

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Klinik Psikolog

Mesaj : Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini aldıktan sonra, teorik bilgilerin varlığını geliştirme ve terapi yapabilme becerisine sahip olmada önemli rol oynayan özgüvenimin arttığını bilgi hazinemin genişlediğini gözlemledim. Başta Murad Hocama ve organize eden ekibine teşekkürlerimi sunarım.


Ad Soyad : Gül**Yaş**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Murat hocam öyle güzel anlattı ki mesleki anlamda bi çok eksiğimi tamamladığımı hissettim . Sorularımıza sabırla ve doyurucu yanıtlar verdiği için de ayrıca minnettarım. Kesinlikle herkese BDT için hocamı tavsiye ederim 🤗


Ad Soyad : sha**** mur*****

Email : [email protected]

Meslek : Asistan doktor

Mesaj : Ilk profesyonel bdt egitim deneyimimdi,Murad hocadan dinlemek çok zevkliydi, dinlemek icin bir daha yeniden katilmak isterim. Her sey için teşekkürler


Ad Soyad : Mel*** Ded*****

Email : [email protected]

Meslek : Uzman Psikolog

Mesaj : Murad Hocamızın enerjisi ve engin tecrübeleri sayesinde dolu dolu bir eğitimi keyifle tamamladım. Bu kadar faydalı bir eğitimi kendisinden almış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler. Darısı süpervizyona :)


Ad Soyad : Sud* ÖZT****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Murad beyin sade, anlaşılır, dolaysız anlatımıyla BDT nin mantığını çok güzel kavrarken yalnız Bilişsel Terapi değil psikopatolojilerin detaylarını, kullanılan teknikleri uygulamalı olarak kavramış olduk. Eğitimin online olarak örgünü aratmayacak profesyonellikte yönlendirilmesinde Cihat beyin emeği de büyüktü. BDT gibi önemli bir eğitimi Aktif Psikoloji Akademisi’nden aldığım için çok mutluyum. Bundan sonraki eğitimleride takip edeceğim.


Ad Soyad : sed** tan*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitim içeriği 👍 Aktarım 👍 Vaka paylaşımı👍 Döküman paylaşımı 👍 Samimiyet içtenlik ve saygı👍👍👍 Keşkesiz ve amasız geçen iyi ki katılmıştım dediğim 6 günlük eğitimde Murat hocama çok teşekkür ederim.En kısa zamanda süpervizyonda görüşmek üzere


Ad Soyad : Asm** Del**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Çok verim aldım ve keyifli bir eğitim oldu benim için .Her şey için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Özg* Taş*****

Email : [email protected]

Meslek : Klinik Psikolog

Mesaj : Murad Hocamıza bu güzel eğitim için çok teşekkür ederiz, çok faydalı ve açık bilgilerle bu 6 modülü pandemi şartlarında en güzel şekilde tamamladık.


Ad Soyad : Özl** Çak**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Sevgili Murad Atmaca hocadan 9. Grup Online Bdt eğitimini aldım. Hocamızın gerek slaytları gerek vaka paylaşımları ile oldukça verimli bir eğitim oldu. Online olmasına karşın grubun dinamiği çok iyiydi. Cihat Beye eğitimden önce ve eğitim sırasında gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürler. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle..


Ad Soyad : SER*** ÇAV*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik danışman

Mesaj : Kaliteli bir terapi eğitimi idi. Yaptığım danışmalara katkısı oldu yeni kavramlar ve teknikler, pratiğe yönelik kazanımlar elde etmemi sağladı. Diğer eğitimlerine de katılmayı hedefliyorum. Emeği, tecrübesi özverisi ve güler yüzü için çok teşekkürler.


Ad Soyad : Sin** Dav****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Hem etik hem verimlilik açısından gönül rahatlığıyla önerebilecegim bdt eğitiminden cok memnun kaldim. Murad hocanin tecrubelerinden ve bilgi birikiminden faydalanmak güzel bir şans oldu. Tüm eğitim sureci için emegi geçen herkese teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : orh** özl** kap***

Email : [email protected]

Meslek : klinik psikolog

Mesaj : Gerçekten çok ama çok faydalı bir eğitim oldu. Murat hocamın yaklaşımı çok iyiydi. Yüz yüze eğitimden daha verimli olduğu düşüncesindeyim. Tekrardan çok saygıdeğer hocam Prof. Dr. Murat Atmaca'ya ve aktif psikoloji akademisine bu güzel eğitimi düzenledikleri için ayrıca sonsuz teşekkür ederiz.


Ad Soyad : Süm**** Kar******

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Almış olduğum eğitimden oldukça memnun kaldım. Murat hocanın güzel enerjisi , ilginç deneyimleri ve samimiyeti sayesinde sıkılmadan yoğun bir eğitim süreci geçirmiş olduk , darısı süpervizyona 😌 Hocamıza ve Cihat beye teşekkürler .


Ad Soyad : Rüv**** Kar****

Email : [email protected]

Meslek : Aile Danışmanı

Mesaj : Hocamız çok iyi bir rol model ve konuyu anlatırken aralarda tecrübelerini de bizlerle paylaşması daha iyi bir öğrenme süreci geçirmemizi sağladı. Kendisine ve bizi buluşturan Aktif Psikoloji Akademisine çok teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Onu* Yuk**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolojik Danışman

Mesaj : Eğitimden gayet memnun kaldım. Murat hoca zengin bir içerik hazırlamıştı. Paylaştıği deneyimleri de ufuk açıcı oldu. Kendisine teşekkür ederim.


Ad Soyad : AYL* CAN** İŞL**

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Çok yararlı bir eğitimi, hocamıza ve yetkili olanlara çok teşekkür ederim


Ad Soyad : Mer** Yağ*****

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Hocamızın anlatışı çok akıcı. Slaytların arasına kattığı vaka örnekleriyle konuyu daha da iyi anlamamızı sağlıyor. Ders sonundaki sorular da eğlenceli ve akılda kalıcılığı sağlamlaştırıyor. Sonrasındaki vaka ses kayıtları o modülde anlatılan konular ile ilgili olduğu için güzel bir modül bitişi oluyor. Ayrıca çok kalabalık olmaması da iyi. Odaklanmamızı sağlıyor ve soru cevap yapımı kolay oluyor. Herkes güleryüzlüydü. Bu eğitimi almamızı sağlayan Murad Hocamıza ve Cihat hocamıza teşekkürlerimi iletiyorum. Kesinlikle tavsiye ederim


Ad Soyad : Fat** Özg** Özt***

Email : [email protected]

Meslek : öğretim görevlisi

Mesaj : Murat hocamızın tecrübesinden yararlanmak benim için büyük bir fırsat oldu. Eğitim materyalleri çok titizlikle hazırlanmış çok kaliteli bir eğitimdi.Murat hocama ve bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Tub**** Çel** İsk******

Email : [email protected]

Meslek : Öğretim Görevlisi

Mesaj : Murad hocadan aldığım eğitimden fazlasıyla memnun kaldım. Bundan sonra Murad hocamın tüm eğitimlerine katılmayı düşünüyorum. Bildiğinizi sandığınız tüm konularda adımlarca öne geçmek ve kendini daha yetkin hissetmek isteyenlerin kesinlikle alması gereken bir eğitim. Murad hocama ve ekibine çok teşekkürler...


Ad Soyad : Esi* cab*

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : İçerik olarak dolu dolu ve tam olarak beklentimi karşılayan bir eğitim oldu.Baştan sona hiç sıkılmadan ilgi ve keyifle takip ettim.hocamızın başka eğitimleri de olursa katılmayı kesinlikle düşünürüm.


Ad Soyad : Süm**** ŞAH**

Email : [email protected]

Meslek : Psikolog

Mesaj : Teşekkür ederim çok verimli bir eğitimdi. Hastanede aktif danışan gören bir prof. ve konuları anlatırken sürekli vaka üzerinden örneklerle anlatması daha kalıcı ve detaylı öğrenmemizi sağladı.


Ad Soyad : Yas**** Dem*****

Email : [email protected]

Meslek : Uzm Psikolog

Mesaj : Uzun süredir almayı planladığım bir BDT eğitimiydi. Dolu dolu, hocamızın her cümlesinin ayrı bir bilgi olduğu eğitim iyi organize edilmişti . Murat hocama ve eğitimin yapılmasında katkısı olan arkadaşlara çok teşekkürler.


Ad Soyad : Can** KIL******

Email : [email protected]

Meslek : Öğr. Gör.

Mesaj : Çok verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Hocamızın mesleki tecrübeleriyle zenginleştirdiği, hiç sıkmayan açık ve anlaşılır sunumlarıyla zenginleştirdiği bir eğitimdi. Emeklerine sağlık.


Ad Soyad : Did** Kar****

Email : [email protected]

Meslek : [email protected]

Mesaj : Bir arkadaşımın önerisi üzerine aktif psikoloji ve Murat hoca ile tanıştım. Çok verimli bir eğitim süreci geçirdim. Bunun için Murat hocama ve aktif psikolojiye teşekkür ederim ☺️ Araştırma Görevlisi Didar Karakaş


Ad Soyad : Mur** Tim** Osm******

Email : [email protected]

Meslek : K.Psikolog

Mesaj : Bdt Eğitimi için uzun süredir arayış içindeydim. İstanbul da çeşitli hocalar ve çeşitli kurumlar vardı. Üniversitede hocalarımızın verdiği tavsiyeler üzerine Murad hocadan eğitim almaya karar verdim. Act müfredatına denk oluşu, hocanın deneyimi ve prof. olması. verilen belgenin üniversite onaylı olması kararımda büyük etken sahibi oldu. Sonuç olarak hiç pişman olmadım. Aktif Psikoloji ve Murad hocaya çok teşekkür ederim. Umarım yolumuz yine kesişir. Görüşmek üzere...


Ad Soyad : İre** Koç

Email : [email protected]

Meslek : psikolog

Mesaj : Yeni mezun oldum. Tek korkum seans almak oldu neredeyse :) Her psikoloji mezunu gibi ciddi anksiyete yaşadım. Ne yapacağım ? ne konuşacağız ? Ne soracağım ? gibi konular beni yiyip bitiriyordu. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aktif psikoloji vasıtasıyla Murad hocadan eğitim almaya karar verdim. Çok iyi bir süreçti. Gerçekten terapi yapmaya başlıyorsunuz. Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler...


Ad Soyad : Bur** Yıl*** İpe*

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Bu güzide eğitimi almamı sağlayan herkese teşekkür ederim. Tabiki başta Murad hocama... Çok teşekkürler :)


Ad Soyad : Ati** Ero*

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : BDT eğitiminin fizyoloji ve temel bilgilerle tıka basa doldurulmamış, baymayan, sıkıntıdan öldürmeyen, yıllarca sürmeyen, hemen sadede gelen formlarının olduğunu, yurtdışında verilmekte olduğunu duyuyorduk... Bilimsel araştırma bulguları, klinik tecrübe ve vaka örnekleri ile zenginleştirilmiş son derece profesyonel bir eğitim almış bulunmaktayız; Murad Atmaca Hoca ya çok teşekkür ederim. Prof. Dr. Atila Erol


Ad Soyad : Den** Yıl*****

Email : [email protected]

Meslek : psikolog

Mesaj : Mesleğim hk beni çok geliştirdiğine inandığım terapi seanslarımın daha verimli geçmesine ve danışanlarıma daha fazla fayda sağlayabileceğim bilgiler öğrendiğim güzel bir eğitim oldu. Ayrıca murat hoca gibi değerli biriyle tanışma sohbet etme fırsatı bulmak beni çok mutlu etti. Bu imkanı sağlayan herkese çok teşekkürler :)


Ad Soyad : Hal** tem**

Email : [email protected]

Meslek : psikoterapist

Mesaj : Murad hocayı tanıdığım için ondan eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Daha önce de bdt eğitimi almıştım. Bu eğitimle herşey tam oturdu. Bizim sorularımıza içtenlikle cevap veren hocamıza ve bu eğitim imkanını yaratan aktif psikoloji ekibine çok teşekkürler.


Ad Soyad : Nur***** Yav**

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Çok verimli bir eğitim süreci oldu benim için.Hocayı değerlendirmek haddime değil tabi ama çok iyi bir öğretici ve aynı zamanda biz genç hekimler için çok güzel bir örnek, bir ilham kaynağı olduğunu düşünüyorum.Bu güzel deneyim için teşekkür ederim.


Ad Soyad : Sev** Gül**

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Murad hocamizin tecrübeleriyle hem eglenceli hem verimli bir eğitim oldu. Tüm süreç için teşekkür ediyorum.


Ad Soyad : Yav** Sel** ogu*

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Cok verimli ve yararli bir egitimdi emegi gecen herkese tesekkurler


Ad Soyad : Ayş* Erd****

Email : [email protected]

Meslek : doktor

Mesaj : Murat hocanın güzel enerjisi sayesinde sıkılmadan yoğun bir eğitim paketini tamamlamış olduk , darısı süpervizyona ;) herşey icin tesekkurler.


Ad Soyad : Çağ*** tur**

Email : [email protected]

Meslek : Doktor

Mesaj : Ben aldığım eğitimden oldukça memnun kaldım. Hocamızın verdiği bilgiler ve güler yüzlü oluşu paha biçilemezdi.. keşke demediğim için mutluyum.. başarılarının devamını diliyorum.